i3 8100 ve GTX 1050 sistem toplama

Sensei Eyüp

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kastamonu/Bozkurt
Ekran Alıntısı.PNG

Alacağım parçalar bunlar. Son rötuşları yapıyorum, bugün siparişi vereceğim. Son kez soruyorum önerileriniz nelerdir?
-GTX1050 Aero ITX 2GB ekran kartım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mantıklı seçimler. Ufak farklarla 2666 MHz RAM bulabilirseniz, değiştirebilirsiniz.

8100 ile G4560 arasında pek bir performans farkı yok. Aradaki fiyat farkı ödenmeye değer mi sizce?

Ayrıca 1060 veya 570 ekran kartlarının 1050 ti'ye göre ne gibi avantajları ve dezavantajları var.

O zaman i5 7400 ile G4560 Arasında da hiçbir fark yok?

Hocam bu işte epey acemiyim. Forumlarda geçen bir iki yorum sonucunda bunu yazdım. Buraya eszamanli olarak yazdığım başka konulardan epey performans farkı olduğunu öğrendim.

Bende 8100 İşlemcili set kuracağım. Yanında alacağım ekran kartına karar vermek üzereyim. Aklımda 3 model var: 1050 Ti, 1060, 470.
Hangi ekran kartı alınsa maksimum f/p oranı elde edilir? Siz hangi modeli almaya karar verdiniz?

Hocam bu işte epey acemiyim. Forumlarda geçen bir iki yorum sonucunda bunu yazdım. Buraya eszamanli olarak yazdığım başka konulardan epey performans farkı olduğunu öğrendim.

Bende 8100 İşlemcili set kuracağım. Yanında alacağım ekran kartına karar vermek üzereyim. Aklımda 3 model var: 1050 Ti, 1060, 470.
Hangi ekran kartı alınsa maksimum f/p oranı elde edilir? Siz hangi modeli almaya karar verdiniz?
F/P olarak 1050ti. 1060 alma imkanın varsa 6GB olanı al.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı