i3 Laptopta mining virüsü mü var?

PITON

Decapat
Daha fazla  
Görev yöneticisini açıyorum CPU 100 veya 99 gösteriyor ve aniden 1 saniye sonra yeniden düşüyor. Neden olabilir? Virüs mü vardır? Genellikle bu olay oluyor %90 ihtimalle.
PC özellikleri;
İşlemci: i3 4010u 2C 4t.
RAM: 4 GB 1600 MHz DDR3.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 8500M 2 GB.
HDD: 1TB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olayı biraz daha açarsan sevinirim PC boştayken mi bu olay oluyor yoksa arkada sekmeler vb şeyler açıkken mi bir de görev yöneticisinin fotosunu buraya atarsan güzel oluyor yorumlamak için.

Emsisoft Emergency Kit ile Malware taraması yapın. Eğer CoinMiner diye birşey çıkarsa, evet virüs vardır. Ben karşılaştım.
Emsisoft'tan sonra RKill'dan geçirin.

GPU da hiçbir sıkıntı yok artmıyor boştayken sadece oyundayken artıyor oda normal bir şey.
Sanırım bilgisayarımda mining virüs yok teşekkürler. anladığım kadarıyla

GPU da hiçbir sıkıntı yok artmıyor boştayken sadece oyundayken artıyor oda normal bir şey.
Sanırım bilgisayarımda mining virüs yok teşekkürler. Anladığım kadarıyla.

Görev yöneticisini açtığın an GPU 100 olup daha sonra düşüyorsa bunda problem yok ama kafana yatmazsa Malwarebytes'den tarat bilgisayarı.

Görev yöneticisini açtığın an GPU 100 olup daha sonra düşüyorsa bunda problem yok ama kafana yatmazsa Malwarebytes'den tarat bilgisayarı.

Tamamdır teşekkürler.

Kaspersky'dan taratsam sıkıntı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı