i5 11400 için soğutucu önerisi

Hangi değerler zayıf geldi? Cooler Master 360r RGB ile aralarında çok az fark var. Hatta bazı testlerde önüne bile geçiyor.

Bir kaç inceleme videosunu izledim şimdi. Kağıt üzerindeki değerlerine göre soğutma ve desibel konusunda epey güzel sonuçlar vermiş.
ARGB olanı normal olanlardan bir tık daha kötü. ARGB olanından ARGB var ama soğutma daha kötü, 1 derece falan.

NZXT hakkında fiyatı ne kadar?

NZXT 600 TL. Açıkçası anakart ve kasadan dolayı ARGB destekli bir model almak istiyordum.
Bu arada anakart MSI Z490-A Pro, kasa ise yine MSI'ın MAG Vampiric 100R modeli.

Son düzenleme:
Bir kaç inceleme videosunu izledim şimdi. Kağıt üzerindeki değerlerine göre soğutma ve desibel konusunda epey güzel sonuçlar vermiş.

NZXT 600 TL. Açıkçası anakart ve kasadan dolayı ARGB destekli bir model almak istiyordum.
Bu arada anakart MSI Z490-A Pro, kasa ise yine MSI'ın MAG Vampiric 100R modeli.
SilverStone PF120 ARGB 12cm Sıvı Soğutma CPU Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Nzxt den iyimidir bilmiyorum ama bu da var ARGB.

LGA 1151 LGA 1200 ile uyumlu. Yani uyumlu. Intel kendisi açıkladı bunu. LGA 1151 uyumlu soğutucular 1200 ile de uyumlu.

Evet onu da bugün soğutucu gelince fark ettim. Stok fan ile boşta 50-55 derecelerde gezen işlemci bugün 30-36 arası dolaşıyor. 20 dereceye yakın bir soğuma oldu. Gayet de sessiz çalışıyor teşekkür ederim öneriniz için.

Dosya Ekleri

• IMG_20210814_231053.jpg
    IMG_20210814_231053.jpg
    186 KB · Görüntüleme: 23
Evet onu da bugün soğutucu gelince fark ettim. Stok fan ile boşta 50-55 derecelerde gezen işlemci bugün 30-36 arası dolaşıyor. 20 dereceye yakın bir soğuma oldu. Gayet de sessiz çalışıyor teşekkür ederim öneriniz için.
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı