i5 6500 Sisteme uygun ekran kartı tavsiyesi

Bu yeni sistem alana kadar yeter aslında ama bütçenizi verirseniz bakarım bir ekran kartlarına.

Dediğim gibi 0 almayacağım 2. el alacağım. Darboğaz sıkıntısına düşmek istemiyorum, RX580 arızası da yaşamak istemiyorum bunca yıl sonra. 2. el 1650S'ya da 5500 XT mantıklı gözüküyor bütçe maksimum 2300 gibi.

Dediğim gibi 0 almayacağım 2. el alacağım. Darboğaz sıkıntısına düşmek istemiyorum, RX580 arızası da yaşamak istemiyorum bunca yıl sonra. 2. el 1650S'ya da 5500 XT mantıklı gözüküyor bütçe maksimum 2300 gibi.
Bir bakayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ama şunu izlemenizi öneririm.

Son düzenleme:
O işlemci ve GTX1060 bende var dostum ve işlemci darboğaz yapıyor bazı oyunlarda. Yine senin bileceğin iş ama ekran kartını değiştirince uğraştığına değdi dediğin bir fark olmayacak. İkisini de satıp yeni işlemci ve ekran kartı almanı öneririm.

Bir bakayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ama şunu izlemenizi öneririm.

Çok teşekkürler.

Öncelikle ilanlar için teşekkürler. Şimdi baktığımız zaman video da dediği gibi eski kartlara driver güncellemesi ya da NVIDIA desteği kesmesi gibi durumlar var. Sizce tüm bu durumları göz önünde bulundurduğumuzda 1070 çok mu eski kalıyor acaba. 1070 de darboğaz yapar diyor bazı kaynaklar. Çok kafa karıştırıcı bir durum. 5500 XT veya RX 580 veya 1070 veya 1650S arasında tüm özellikler açısından bakarsak tercih hangisidir? @BlackBurn @Aykanpower benim ekran kartımdan en az 15-20 FPS performanslı olmalı tabii.

Geri
Yukarı