i7-12700H watt değerlerini düşürmek sağlıklı mı?

8keyd

Decapat
Daha fazla  
1713812952710.png

Merhaba arkadaşlar. İşlemcim Cinebench R23 testinde fazlasıyla ısınıp kısıyor kendini. Acaba buradaki değerleri aşağıya indirsem işlemciye bir zarar gelir mi?
Bir videoda kadın işlemciyi bu programdan 45W değerine kadar indirip sıcaklığı gözle görülür bir şekilde indiriyordu. Ben de indirsem işlemcime zarar gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 2175997

Merhaba arkadaşlar. İşlemcim Cinebench R23 testinde fazlasıyla ısınıp kısıyor kendini. Acaba buradaki değerleri aşağıya indirsem işlemciye bir zarar gelir mi?
Bir videoda kadın işlemciyi bu programdan 45W değerine kadar indirip sıcaklığı gözle görülür bir şekilde indiriyordu. Ben de indirsem işlemcime zarar gelir mi?

Zarar gelmez ama gücünü kısıyorsun ne gerek var bende Intel 12500H var termal macunda 100C oluyordu testde ve Max 70W alıyordum gittim sıvı metal aldım ve değerler Max testte 83'e düştü.

Zarar gelmez ama gücünü kısıyorsun ne gerek var bende Intel 12500H var termal macunda 100C oluyordu testde ve Max 70W alıyordum gittim sıvı metal aldım ve değerler Max testte 83'e düştü.

hocam garantisi var benim garantisi gider ama sıvı metal koyarsam

Hocam garantisi var benim garantisi gider ama sıvı metal koyarsam.

Ben buradaki teknik servisi hiç beğenmiyorum bende yapmıyıcaktım ama kendim öğrendim yaptım garantisi gitti ama zaten laptopu alalı 10 ay olmustu.

Ondan sonra da sıkıntı çıkmaz diye yaptim.

Ben buradaki teknik servisi hiç beğenmiyorum bende yapmıyıcaktım ama kendim öğrendim yaptım garantisi gitti ama zaten laptopu alalı 10 ay olmustu.

Ondan sonra da sıkıntı çıkmaz diye yaptim.
hocam valla benim arızalıydı sms infocom değişim çıkardı aceri bilmiyorum beğenen yok ben sırf o yüzden almadım bilgisayar daha 5 günlük

Hocam vallahi benim arızalıydı SMS infocom değişim çıkardı Acer'i bilmiyorum beğenen yok ben sırf o yüzden almadım bilgisayar daha 5 günlük.

O zaman bilmiyorum ama ben Acer'dan memnunum şahsen mesela şu an aynı ozellikli benimkisiyle ASUS'un laptopundan daha performanslı benimkisi tek sevmediğim şeyler Acer destek ve ısınma sorunu oda sıvı metalle geçti geriye bir şey kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı