i7 6700K sistem için en iyi tarayıcı hangisi?

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zaman da sistemimi yükselttim. i5 650'den i7 6700K'ya, 6 GB DDR3'ten 24 GB DDR4'e geçtim. Yükseltmeden önce Chrome kullanıyordum. Şimdi bilgisayar daha iyi olduğu için bu bilgisayarda kullanabileceğim en güzel tarayıcı hangisi?

Firefox öneririm.

Eğer sayfa çevirisi önemliyse Brave bakabilirsiniz. Firefox tarafında eklenti ile yapılabiliyor ama eklentilerin istikrarlı çalıştığını pek göremedim. Ayar konusunda da eklenti önermiştim. Brave'in de senkronizasyon sistemi basit kullanıcı için yetersiz.

Ama yukarıdaki tarayıcıların Edge ve Chrome göre istikrarsız ve yüksek kaynak tükettiğini de belirteyim.

Valla 2015 te i7 6700k aldim gecen aya kadar Chrome kullaniyordum, bir problem yasamadim hic. Konudan alakasiz islemciyi kaca aldigini sorabilir miyim :)

Tamamen sizin alışkanlığınıza kalmış. O kadar RAM'i tarayıcı ile dolduramazsınız. Kullanım amacınıza göre tarayıcı tavsiyesinde bulunabiliriz.

Valla 2015 te i7 6700k aldim gecen aya kadar Chrome kullaniyordum, bir problem yasamadim hic. Konudan alakasiz islemciyi kaca aldigini sorabilir miyim :)
Anakart + işlemci + ram 3400 TL

Firefox öneririm.

Eğer sayfa çevirisi önemliyse Brave bakabilirsiniz. Firefox tarafında eklenti ile yapılabiliyor ama eklentilerin istikrarlı çalıştığını pek göremedim. Ayar konusunda da eklenti önermiştim. Brave'in de senkronizasyon sistemi basit kullanıcı için yetersiz.

Ama yukarıdaki tarayıcıların Edge ve Chrome göre istikrarsız ve yüksek kaynak tükettiğini de belirteyim.
Opera GX diyen var oyun için. Siz ne düşünüyorsunuz gider mi bana?

Yeni konular

Geri
Yukarı