i7 7700K ısınma problemi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada GTA 5 testini yaptım. Benchmark'ta da aynı verileri alıyorum. 4K'da 60 fps'in altına hiç düşmedi. Her şey Ultra ayarlarda. Isı değerleri ve fps normal midir? Sanırım normal.

Yeterli soğutma gerçekleşmezse işlemci ekran kartından daha çok ısınabilir. Radyatör fanlarının doğru konumlandırıldığından emin olun. Önerim ise bu sıcaklığın performansa etki edip etmediği. Yani şöyle bir durum var. Sıcaklık bu kadar yüksek olursa ne işlemciden ne de ekran kartından tam performans alabilirsiniz. Bunu GTA V gibi bir oyunda test eder misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

GTA 5 testini yaptım dostum.

Bu arada GTA 5 testini yaptım. Benchmark'ta da aynı verileri alıyorum. 4K'da 60 fps'in altına hiç düşmedi. Her şey Ultra ayarlarda. Isı değerleri ve fps normal midir? Sanırım normal.

GTA 5 testini yaptım dostum.
90 dereceye kadar yolu var bunun dostum ama 90 üstüne çıkarsa bilki bi ipnelik var :) 90 uzeriyse aman aman dikkat et temizligine fln bak termal macunu yenile fan devirini fln ayarlada yeterki bi tane 7700k yı ziyan etme yazık olur valla

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı