i7 8700 ve GTX 1070 sisteme PSU ve kasa önerisi

Bütçe belirtmezseniz herkes istediği tavsiyede bulunabilir. Maksimum bütçenizi belirtin ki ona göre öneride bulunalım.

Haklısın . Tam ifade edemedim kendimi :) Şöyle anlatayım. Bu sistemi boğmayacak hava sirkülasyonu iyi olacak bir kasa be güç kaynağı istiyorum. Bütçe önemli değil derken örneğin bu sisteme 750w 80+ yeterliyse bu segmentteki fiyatlar arasında önemli değil anlamında söyledim..
Arkadaşlar psu ya karar verdim. Seasonic FOCUS PLUS 750W 80+ Gold alacağım.

Sistem Şöyle oldu:

Intel i7 8700 işlemci

MSI GTX 1070 Gaming X ekran kartı

MSI H370 Gaming Pro Carbon anakart

Corsair 2x8 2666MHz RAM

Seasonic FOCUS PLUS 750W 80+ Gold Güç Kaynağı

Samsung 970 EVO 250 GB M2 SSD

Sadece kasa ve hdd kaldı arkadaşlar. Bu sisteme tam uyumu kasa önerilerinizi bekliyorum hala :)

Son düzenleme:
Hemen hemen ayısını ben topladım. Master Case Pro 5 karar vermiştim. Daha sonra 1 hafta araştırdıktan sonra NZXT S360 Elite aldım. Kesinlikle bak, araştır. Çok kaliteli, geniş ve çok memnunum. Malzeme kalitesi de çok iyi. Psu olarak bende fikir aldım. 650 fazlasıyla yeter dediler. Corsair VS650 aldım. O da gayet güzel. PSU araştır. Ama kasa olarak buna kesinlikle bakmanı öneriyorum. Amazon TR den 670 TL’ye aldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı