i9 13900K işlemci için 3000 TL 240mm sıvı soğutma tavsiyesi

İnternetteki testleri çok baz almayın adamlar nitrojen kullananlar var. 13900 ler serin serin gözükebilir. Adamların hayatı Pc olmuş, kasadır soğutmadır, undervolt , Oc herşeyi yapıyorlar. Standart birebir aynı soğutucu ve işlemciye bakmak lazım. Dh de bu işlemcinin konusu var orda profesyonel kullanıcılar var o konuyu takip edip sorabilirsiniz.

İnternetteki testleri çok baz almayın adamlar nitrojen kullananlar var. 13900'ler serin serin gözükebilir. Adamların hayatı PC olmuş, kasadır soğutmadır, undervolt, OC her şeyi yapıyorlar. Standart birebir aynı soğutucu ve işlemciye bakmak lazım. Dh de bu işlemcinin konusu var orada profesyonel kullanıcılar var o konuyu takip edip sorabilirsiniz.

Şu sistemi toplayıp bir kendi gözümle göreyim sanırım en doğru değerler o zaman çıkacak 420mm sıvı soğutma kullanacağım buna rağmen 75 üzeri çıkar ise hem burada hem DH de yeni konu açarım

Şu sistemi toplayıp bir kendi gözümle göreyim sanırım en doğru değerler o zaman çıkacak 420mm sıvı soğutma kullanacağım buna rağmen 75 üzeri çıkar ise hem burada hem DH de yeni konu açarım
Çıkmaz hocam. Önceden de belirtmiştim, AAA oyunlarda 60-65 arası geziniyor işlemci. Üstelik 240mm soğutucu ile.

Çıkmaz hocam. Önceden de belirtmiştim, AAA oyunlarda 60-65 arası geziniyor işlemci. Üstelik 240mm soğutucu ile.

Teşekkür ederim her halukarda 420mm alacağım LCD ekran oldugundan dolayı :) daha ucuza varsa LCD ekranlı 360 tabii yetiyor diyorsunuz ona yönelirim şu anlık aklımda olan ürün bu

Ben yanlış anladıysam özür dilerim. Ben bu tip değer yükselişlerinin kasanın çalıştığı ortamla da alakalı olduğunu düşünüyorum. Odam ufak zira bi süre sonra odanın ısısıyla sistemin soğutma performansı da düşüyor diye düşünüyorum. Ayrıca sistemde RTX 4070Ti SUPRIM kart takılı.
Hocam merhaba 13900k ile son durum nedir hangi sıvı soğutmayı kullanıyorsunuz ve oyunlarda Max kaç dereceyi görüyorsunuz bilgilendirirseniz sevinirim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı