İflah olmaz GTA IV fanları

Intel fanboylarının değişmiş versiyonu bunlar.
GTA IV'ın iflah olmaz bir fan topluluğu var, gelin onları yakından tanıyalım:
  1. Hangi açık dünya oyunu çıkarsa çıksın mutlaka ona 'balon' ve 'çöp' derler.
  2. GTA 29841821889418 çıksa bile yorumlara 'GTA IV daha iyi knk' yazarlar.
  3. GTA IV hakkında yazılan olumsuz yorumları kaldıramaz, direkt o adamı toplu bir şekilde linç ederler.

Vallaha internetteki malum çinli erkeklerin fanlarından daha beterler.
Ben de GTA 4'ü çok severim fakat böyle demedim hiçbir zaman. GTA IV, Atmosferi ve fizikleri ile tüm GTA oyunlarından ayrı bir yerdedir fakat en iyi GTA oyunu değildir.

Arkadaşım, konu sahibi GTA 4'ün fan kitlesinden bahsediyor belli bir kısmı belirtmemiş bu genelleme değil mi? Mesela GTA 4'ün öyle bir kitlesi var ki iflah olmaz diye de yazabilir. Ben de bir GTA 4 fanıyım ama hiçbir yerde o tarz şeyler yapmadım oyunu oynadım bitirdim sevdim.

Şiddet ile katılıyorum.

GTA IV'ın iflah olmaz bir fan topluluğu var, gelin onları yakından tanıyalım:
  1. Hangi açık dünya oyunu çıkarsa çıksın mutlaka ona 'balon' ve 'çöp' derler.
  2. GTA 29841821889418 çıksa bile yorumlara 'GTA IV daha iyi kanka' yazarlar.
  3. GTA IV hakkında yazılan olumsuz yorumları kaldıramaz, direkt o adamı toplu bir şekilde linç ederler.

Vallaha internetteki malum Çin'li erkeklerin fanlarından daha beterler.

GTA IV kendine göre bir hayran kitlesi var ama buglarla dolu bir oyun olduğunu kaç tane yama ile düzeltilmek zorunda kaldığını unutmuş gibiler.

O seriden EFLC güzel bence gerisi çok da efsane bir hikayeye ve grafiklere sahip değil.

GTA 5 çok daha sevilen 7 senedir durmadan kendini güncelleyen yeni modlar çıkaran oynaması çok daha zevkli bir oyundur bence.

Sence nasıl olmalıydı. Bu sıralama bana göre bir sıralama.
Death Stranding: Konu bana nereden geldi lan?
Bana dedi kanka. Ben Death Stranding'i çok seviyorum ya.
Arkadaşın profil fotoğrafı Death Stranding ile alakalı olduğu için gelmiş oldu. :) Bu arada Death Stranding Muhteşem bir oyun. Oyundan çok film tadında bir sanat eseri. Bir kaç saatlik oynayışta bana direk bunu hissettirdi ama ben oynamak istemedim. Kargocu simulator yapısı yüzünden ben bu oyunla uğraşamam diyip kapatmıştım.
Kargoculuk çok ön planda ama fena olmayan aksiyonu da var.
Norman Reedus ile oynamak en iyisi bence. Kafa dağıtmalık bir oyun herkese hitap etmez tabii.

Keyif alan oynar benim gibi. Atmosferine çok bayıldım oyunun. Sürekli değişiyor. Bir bakmışın 2. Dünya Savaşı'ndasın, bir bakmış her tarafı seller basmış. Farklı ve çok başka bir oyundu Death Stranding.

Yeni konular

Geri
Yukarı