İkinci el ürün teknolojik ürün satmak

Daha fazla  
Arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi kargo vasıtasıyla bir ürün satacağım ama teknolojik olduğu için ister istemez korkuyorum. Ürün temiz çalışmayan bir şeyi yok gönderdikten sonra bozup iade ederse diye kendimi düşünmekten alıkoyamıyorum. Bunun önüne nasıl geçebilirim?

Arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi kargo vasıtasıyla bir ürün satacağım ama teknolojik olduğu için ister istemez korkuyorum. Ürün temiz çalışmayan bir şeyi yok gönderdikten sonra bozup iade ederse diye kendimi düşünmekten alıkoyamıyorum. Bunun önüne nasıl geçebilirim?

Satan sensin ürünü düzgün paketler iyi bir firmaya emanet edersen bir sorun olmaz paketlemesini iyi yapman lazım nemlenmiycek bir ortam kırılmayacak bir kutu zarar görmesine izin vermiycek bir firma. Kendin satın almıyosun iade kabul etmezlerse diye korkmak daha kötü. Sen iyi niyetli biriysen iade kabul edersen adamda mağdur olmaz.

Get ile veya Dolap ile satmayın bence. Aracı firma arkanızda dursa bile çok uğraşırsınız. Ayrıca kargolar sigortasız oluyor. Ürün yolda zarar görürse çöp olur.

Geri
Yukarı