İlk araba tavsiyesi

Bizde hundai accent era vardı dizel 1.5 motoru vardı sattık Kia cerato aldık iki arabada taş gibi sorun çıkarmadı masraf yaptırmadı ayrıca güçlüler eğer düşünürsen hundai Kia filan güzel arabalar. 200k 300k arasına vardı diye hatırlıyorum.
Accent bizdede vardı motorları sağlam olduktan sonra 800.000 km yapabileceğinz araçlar cidden. Japon ayrı.

Accent bizde de vardı motorları sağlam olduktan sonra 800.000 km yapabileceğinz araçlar cidden. Japon ayrı.

330k km de sattık parçaları tamamen orijinal di hala ne Turbo değişti ne motor a bir şey oldu 110bg 240n ile yokuşlarda bana mısın denmiyordu. 270bin TL'ye sattık. Şu an o civarlardadır yine.

Koronasıydı, depremiydi derken ehliyet işini oldukça erteledim, her ne kadar elimde hep imkan olsa da babam panik birisi olduğu için pek araç sürme şansım olmadı(adam dur tabelasına 100 metre kala "dur, yavaşla" diye korkuyor, duran araba üzerime geliyor sanıyor vs.:D). Kendisi ehliyetini al bizim aracı sürersin vs. rahatlığında olsa da kapısını sert kapattım diye içi giden adamın da arabasını sürmeyi pek istemiyorum açıkçası. Piyasa çok kötü biliyorum dolar, fırsatçılar, herkesin kendini galerici ilan etmesi vs. derken. Yakın çevrem Tofaş grubu al ilk araç olarak parçası vs. rahat oluyor diyor ama benim içime hiç sinen bir araç değil. O fiyat bandında xsara 1.6 benzinli veya Mazda 323 vs. daha aklıma yatıyor. Siz ilk araç olarak ne önerirsiniz?
Japon hocam.

@Itechin.g bence Mitsubishi Lancer düşünebilirsiniz o bütçede.

Ona usta bulamayabilirim başına bir şey gelse emin değilim, Japon grubu içerisinde Subaru'dan sonra en az olanı o sanırsam.
@Moglheus @AbdullahEsir Kore araçları da aklımın bir tarafında.

150k şahin ile Mazda'dan eynı performansı alamazsın hocam. Tertemiz araç bulun demiyorum ancak biraz temiz araç bulun kafanız ağrımasın.

Vallahi hocam orası ayrı dert, ne kadar ilan varsa sözde motoru yeni yapılmış bütün arabaların.

Ona usta bulamayabilirim başına bir şey gelse emin değilim, Japon grubu içerisinde Subaru'dan sonra en az olanı o sanırsam.
@Moglheus @AbdullahEsir Kore araçları da aklımın bir tarafında.

Vallahi hocam orası ayrı dert, ne kadar ilan varsa sözde motoru yeni yapılmış bütün arabaların.
Hyundai bakabilirsiniz accent iyidir.

Koronasıydı, depremiydi derken ehliyet işini oldukça erteledim, her ne kadar elimde hep imkan olsa da babam panik birisi olduğu için pek araç sürme şansım olmadı(adam dur tabelasına 100 metre kala "dur, yavaşla" diye korkuyor, duran araba üzerime geliyor sanıyor vs.:D). Kendisi ehliyetini al bizim aracı sürersin vs. rahatlığında olsa da kapısını sert kapattım diye içi giden adamın da arabasını sürmeyi pek istemiyorum açıkçası. Piyasa çok kötü biliyorum dolar, fırsatçılar, herkesin kendini galerici ilan etmesi vs. derken. Yakın çevrem Tofaş grubu al ilk araç olarak parçası vs. rahat oluyor diyor ama benim içime hiç sinen bir araç değil. O fiyat bandında xsara 1.6 benzinli veya Mazda 323 vs. daha aklıma yatıyor. Siz ilk araç olarak ne önerirsiniz?
İlk araba için Broadway alabilirsiniz. Şoförlüğü Broadway gibi bir araçta öğrenirseniz Tank bile kullanırsınız, pilot olursunuz.(Arabaya bassan gitmiyor, en ufak yükte dip basık oluyor vs 😃.) Yeni model manueller kolay, otomatik arabalar ise çerez gibi gelecektir.

Broadwayden ziyade Efsane kasa toyota ve hyundai accent öneririm.

İlk araba için broadway alabilirsiniz. Şoförlüğü broadway gibi bir araçta öğrenirseniz tank bile kullanırsınız, pilot olursunuz.(arabaya bassan gitmiyor, en ufak yükte dip basık oluyor vs 😃.) Yeni model manueller kolay, otomatik arabalar ise çerez gibi gelecektir.

Broadwayden ziyade efsane kasa Toyota ve Hyundai Accent öneririm.

Yok hocam kol kası istersem Gym'e giderim zaten:D. Belki hidrolik direksiyonlu taunus GT veya GTS olabilir ama.

Hocam hafif makyajlı bir Mazda 323 çok iyi olur sizin için ama bana kalsa Tofaş alırdım parçaları vs ucuz olduğu için tam acemiliği atma arabası.

Yeni konular

Geri
Yukarı