İlk defa birini sevdim

Bence arkadaş yıllardır birine bunları demek için bekliyormuş :D o kişi yanlış oldu ama olsun en azından diyebildi :D

İçindekileri döktü rahatlamıştır:D

Yanına erkek arkadaşlarını alarak git top oynayalım falan de biraz sosyalleş hangi liseyi kazandığını falan sor. 6 sene hiç konuşmadan gidip te sana aşığım dersen seninle konuşmayı tamamen bırakabilir. Birbirinizi gerçekten severseniz belki ileride bile birlikte olabilirsiniz. 15 yaşında sevgili olupta 25 yaşında evlenen birilerini hiç görmedim ben.

İlkokuldan kız arkadaşımın teyzesi bizim sitede oturuyormuş. Yaklaşık 6 yıldan sonra rüyalarıma giren o kızı tekrar görmek hayatımı değiştirdi.
Onu görmek için camdan dışarıya baktığımda sürekli göz göze geliyoruz, sanki her zaman buraya bakıyormuş gibi.
Anlatacağım kimse olmadığından buraya yazmak istedim, aynı yaşadığım birkaç sorun da olduğu gibi.

Ailem onu arkadaşım olarak biliyor, ben de onlara arkadaşız gibi davranıyorum.
6 yıldır neredeyse hiç rüya görmeyen çocuk bir anda her gece onu görür oldu...
İyi sosyaller.

Kızla iş ne oldu birader?

Asla konuşmadım bile.
Şimdi okuyunca konunun çok ergence olduğunu fark ettim.
Bu yaşta bu işler boş işler onu anladım.
Bu yaşta dediğin 20 de boş iş 25 de boş iş aşk işleri anca 30 da falan ciddi bir şey beklemelisin aşık olmalısın. Yoksa 15 yaşında sevgili olsan nereye kadar gidebiliceksin. Aşık olmuşsun da o can illa yanar arkadaşım. O sevdiğin kadın üniversiteye gider başkası ile ev arkadaşı olur. Erkek arkadaşı olur. Şimdiden unutmaya meyillen.

Geri
Yukarı