İlk Kez Birini Sevdim

Sen derslerine odaklan, erkenden kendi paranı kazanmaya bak. Ekonomik gücünü erkenden eline almaya odaklan. Bunlar çok daha önemli şeyler inan. Öyle olunca kolay kolay reddetmez kimse seni :)

Senin yaşadığından beterini yaşadım, senelerce istenmeye istenmeye peşinden koştuk birinin :) Marifet gibi anlatıyoruz birde burada :) Birisi gelip aynı duygularla sever seni de meraklanma, bende öyle oldu en azından. Eskiyi unutmazsın, hala aklının bir köşesinde olur ama yenisiyle mutlu olmaya bakarsın :)
Yazılımcı adama da böyle duygu içerikli duygular kurdurtma lütfen !

Yakın arkadaşım (!) dediğim bir kıza, lisedeki son senemin ikinci dönemi aşık olmuştum. (Tabi bu sayede YGS-LYS hüsranı yaşadık.)
Zamanla o insanı daha yakından tanıdım, beni nasıl huzurlu ve melek bir hale getirdiğini bilmiyorum. Karşılıklıymış meğer, o da benim açılmamı bekliyormuş... Tabi 4 sene sonra teklif edince, biraz ahmak gibi hissettim kendimi. Davranışları/hareketleri hiç ama hiç benzemiyordu lisedeki ergen, kendini prenses sanan tiplere. Bir kız sana tüm sevgisiyle bağlandığında, bambaşka bir insana dönüşüyorsun. Onun hayalindeki insan modeline sahip olduğundan, her şey harika gidiyor.
Sonuç olarak hala birlikteyiz, sözdür, nişandır, az kaldı denilebilir..

Ama senin için çok erken be kanka. Üniversitede o garantiyi verebiliriz ancak. Üzül, ama kendini yıpratma.

@BilgisayarKurdu Dediklerinizi dikkate alacağım hocam, eh tabi insan kendisini de kurtarması gerekir bir noktadan sonra. Saygılar.

@Neutral Erken olduğu kanaatine ben de vardım. Belki de en iyisi bu benim için. Gün geçtikçe artık kafama takmamaya başladım. Bu da benim bir artı sanırsam :rolleyes: Hakkınızda en hayırlısı neyse onun olmasını dilerim, saygılar. Şu an aklımın bir köşesinde o kız, ama ilerleyen zamanlarda bunun da geçeceğini düşünüyorum.

@Neutral adına çok sevindim çok kişide öyle olmaz.

Günümüz kızları için üzülmeye değmez bugün sana "kimseyi sevmiyorum" derler yarın başkası ile el ele gezerler. Artık efendi aklı başındaki çocuklara bakmıyorlar hepsi eğlence olsun ortamlarda havam olsun diye nerede it kopuk var ona bakar olmuş.
Kesinlikle katılıyorum paraya ve arabaya bakıyorlar ilginç.

Günümüzde saf sevgi çok azaldı bence parayı gören açılıyor biraz tip karizma da varsa tamam. Ama şöyle bir şey var gerçekten seven kişiler açılamıyor, platonik aşk diyorlar buna. Mesela bir kızı gerçekten seversin ama uzaktan hiçbir zaman yanına gidip "ben seni seviyorum" diyemezsin.

Özetliyim; 20 yaşındayım güzel bir üniversite okuyorum bugüne kadar 4 tane kıza aşık oldum ama hiçbir kıza açılmadım uzaktan sevdim öyle. Bir tanesi lisede geldi sonunda meğer o da beni seviyormuş, sevgili olcaktık ne güzel ben karşılık vermedim o zamanki ergenlik sivilcelerinin etkisiyle (aklıma sokiyim mis gibi kızı kaçırdık). :( O gün bugündür bu mal hareketime pişman olup neden öyle yaptığımı çözmeye çalışıyorum. Sonra snapchat kullanmaya başladım ve zamanında sevdiğim kızların şimdi nerelerde dolaştığını gördükçe bıraktım o işleri. Tabi unutmaya çalışıyorsun ama yüreğine laf geçiremiyorsun mantığınla çelişiyor sürekli. Allah'ım n'olur unutayım dedim ama olmuyor unutamıyorum ben de kendi haline bıraktım hala seviyorum ara sıra aklıma geliyor o kadar. Dersime, çalışmama, işime gücüme bakıyorum. İlerde mesleğimi elime alınca kendiliğinden gelir artık zaten diyorum, akışına bıraktım yani.
16 yaşındayken ben de çok ergendim öküz gibi aşık olmuştum. Hatta bir tanesi 'Ghajini' filmindeki Asin Thottumkal idi. :D Zaten bir kızın sadece tipine aşık olmuyorsun; oturuşuna, kalkışına, konuşmasına, gülüşüne, terbiyesine, zekasına...

@GamerGvrcn sen onu unutmaya çalış ama sürekli içinden sevmeye devam edeceksin ta ki okul bitip ondan ayrı kalmaya başlayıp yüzünü görmeyip onu unutuncaya kadar...

Kardeşim sen mertçe en iyisini yapmışsın diğer erkekler gibi olmamışsın kız istemediyse sen onu değil o seni kaybetmiştir. Eline mis gibi bir kahve al geç otur koltuğa boşver gerisini.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı