İlk Kez Birini Sevdim

Gunfheum

Kilopat
Makaleler
17
Evet, başlıkta da dediğim gibi. 15 yaşındayım. Lise 2'ye gidiyorum. İlk kez birinden hoşlandım ve sevdim. Utangaç bir insanım ve bu konularda hiç tecrübem yok. Aradım ve kendisinden hoşlandığımı söyledim. Anlamış zaten. Ertesi gün yani 1 Ekim'de tekrar aradım. ''Ne düşünüyorsun ?'' dedim. Durakladı. ''Olmaz, kimseyi sevmiyorum ben. '' dedi. ''Birbirimizi tanımıyoruz. '' dedim. Ve içimi acıtan o cümle geldi. ''Birini tanımak isteseydim tanırdım. '' dedi. ''Yani hayır diyorsun. '' dedim. ''Kusura bakma, evet. '' dedi. Tuhaf olmuştum. Dedim ya, ilk kez birini seviyorum. ''Canın sağolsun. '' dedim. ''Başka söylemek istediğin birşey var mı ? '' dedi. ''Yok sağol. '' dedim. Kapattım. Duraklamıştım. Ve ağladım. Bunu prim yapmak için değil, içimi dökmek ve sizlerle paylaşabilmek için yazıyorum. Ağladım, ama sonra kendi kendime dedim ki ''Boşver, daha çok gelip geçicek, hayat devam ediyor. '' Dediğimde haklıydım. Daha çok erken. Ama insan sevince seviyor işte.

İşte böyle. İlk kez birinden hoşlandım ve ''hayır'' cevabını aldım. Her ne kadar içim acısada hayat devam ediyor. Sizlere bir nebze olsa da içimi döktüm. İyi sosyaller.

Bende şuan 18 yaşındayım. Benimde lisede böyle şeyler çok geldi başıma. Bir süre geçtikten sonra kendine baktığında ne kadar abarttığını görüyorsun. O yüzden fazla kendini üzmeye değmez. Seninde dediğin gibi daha erken bunun farkında olman bile çok iyi. İleride ne kızlar gelecek geçecek. Hepsine böyle kafayı takarsan yaşanmaz bu hayat. ;)

@JaroxJamaica Öneriyi dikkate alacağım hocam saygılar :)

@OkanTds Dediğiniz gibi takmamak gerekiyor. Ben de öyle yapmaya çalışıyorum. İlerleyen zamanlarda düzeleceğimi sanıyorum. Çünkü ilk kez sevdim ve unutmamak elde değil. Teşekkürler yorumunuz için.

Mesajda ağladım yazmışsın ya senin için sevindim aslında. Sevindim yazarken yanlış anlama beni. Benim gibi insanlar da daha ağlamayı bile beceremiyor. Duygusuz, odun olduğumuzdan değil, yapımız el vermiyor. Ne var ne yok içine atıyor insan. En kötüsü de bu değil mi?

Çıkıp arkadaşlarınla gez eğlen biraz. Kafanı dağıt. (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı