İlk defa birini sevdim

O zaman davet et takılmaya falan çağır.

Sitede havuz var bazen onu yüzerken görüyorum bende girmeye cesaret bulamıyorum.
Bazen sitedeki bankta otururken yanındaki arkadaşıyla bana bakıp bir şeyler fısıldaşıyorlar.
Kızın sosyal medya hesapları yok.
Geçende doğum gününü burada kutladılar ailesiyle inip doğum günün kutlu olsun diyemedim.
Ben bunu lise aşkı olarak görmüyorum gerçekten ilerisini hayal ediyorum.
Ama sanırım ikimizde çok küçüğüz sadece uzaktan izlemekle yetineceğim 😭.

Sevgili işlerine girme bu yaşta. Derslerini kısıtlıyor. Üzüyor. Bende aynı yaşta aynı şeyi yaşadığım için biliyorum. Duygunu göm içine yapacak bir şey yok. 3 ay sonra bırakıveriyorlar. Çünkü ergenliğin verdiği duygular yüzünden sevgili oluyorlar.

Katılmıyorum. 15 yaşındasın dersleri bence kafaya hiçbir şekilde takma hayatına bak böyle duyguları yaşamak lazım, sonu iyi olur kötü olur o günle geri gelmiyor arkadaşlar pişmanlık hep yaptıklarınızdan dolayı olsun.

Sitede havuz var bazen onu yüzerken görüyorum bende girmeye cesaret bulamıyorum.
Bazen sitedeki bankta otururken yanındaki arkadaşıyla bana bakıp bir şeyler fısıldaşıyorlar.
Geçende doğum gününü burada kutladılar ailesiyle inip doğum günün kutlu olsun diyemedim.

:( Biraz öz güvenli olmalısın, ben de 1 yıl önce kızlara konuşurken utanırdım insanlarla göz teması kurarken bile utanırdım kendime güvendim zorladım şu an kızlarla falan konuşurken rahat davranıyorum. Biraz rahat ol olmazsa dünyanın sonu değil ki seni de anlıyorum:(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bebeğim, sana tutkuluyum. Seni severken haddimi aşmak istiyorum. Dudaklarını özlüyorum. O güzel kokunu yüreğimde hissediyorum gibi sözler söyleyebilirsin ama yaşın daha küçük bu laflar biraz abartılı olabilir. Ona seni seviyorum da diyebilirsin.

İlkokuldan kız arkadaşımın teyzesi bizim sitede oturuyormuş. Yaklaşık 6 yıldan sonra rüyalarıma giren o kızı tekrar görmek hayatımı değiştirdi.
Onu görmek için camdan dışarıya baktığımda sürekli göz göze geliyoruz, sanki her zaman buraya bakıyormuş gibi.
Anlatacağım kimse olmadığından buraya yazmak istedim, aynı yaşadığım birkaç sorun da olduğu gibi.

Ailem onu arkadaşım olarak biliyor, ben de onlara arkadaşız gibi davranıyorum.
6 yıldır neredeyse hiç rüya görmeyen çocuk bir anda her gece onu görür oldu...
İyi sosyaller.
Benim tavsiyem biraz takılmanız, beraber zaman geçirmeniz. Bu şekilde onun da sana olan hislerini netleştirme şansın olacak, her göz göze geldiğin kız seni seviyor değil ya sonuç olarak! Doğru zamanı kolla, işi bitir. Bol şans.

Katılmıyorum. 15 yaşındasın dersleri bence kafaya hiçbir şekilde takma hayatına bak böyle duyguları yaşamak lazım, sonu iyi olur kötü olur o günle geri gelmiyor arkadaşlar pişmanlık hep yaptıklarınızdan dolayı olsun.

Aşkla karın doymuyor maalesef.

Yaşın bence küçük ama bir yere davet edebilirsin. Ama seni reddedebilir yaştan dolayı.(benim tercihim derslerine falan odaklan sevgili işine girme bu yaşta)

Aşkla karın doymuyor maalesef.

Aynen öyle. Katılıyorum.

Git direkt söyle. Sonradan pişman olma keşke söyleseydim diye. Kabul etmese bile denemiş olursun ve acısı çabuk geçer. Diğer türlü keşkeler uzar gider.

Geri
Yukarı