İlk kez yarattığım bir kaostan zevk aldım

8bitlikadadam

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı, Grafik ve Web Tasarımcı, UI Artist, Tır şoförü 😀
Arkadaşımı tren garına arabayla götürdüm. Garın önünde küçük dandik bir park yeri var. Ben arabamı diğer araçların dönemeyeceği şekilde yerleştirip trenin bulunduğu alana geçtim. Geri döndüğümde arabasıyla bekleyen biri yanıma geldi ve dedi ki "Sizin yüzünüzden burada insanlar park kavgası etti. Dönüş yerine park etmişsiniz.".

Diyemedim ki "Umurumda değil!" ama eve dönüşümde bundan çok zevk alıp arabayı daha hızlı kullanmaya başladım vs. Kısaca bugün hayatımda ilk kez yarattığım bir kaostan zevk almış oldum.

Meraktan soruyorum. Kaostan zevk alanınız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımı tren garına arabayla götürdüm. Garın önünde küçük dandik bir park yeri var. Ben arabamı diğer araçların dönemeyeceği şekilde yerleştirip trenin bulunduğu alana geçtim. Geri döndüğümde arabasıyla bekleyen biri yanıma geldi ve dedi ki "sizin yüzünüzden burada insanlar park kavgası etti. Dönüş yerine park etmişsiniz.".

Diyemedim ki "umurumda değil!" ama eve dönüşümde bundan çok zevk alıp arabayı daha hızlı kullanmaya başladım vs. kısaca bugün hayatımda ilk kez yarattığım bir kaostan zevk almış oldum.

Meraktan soruyorum. Kaostan zevk alanınız var mı?

Vay canına ne kaos ama çılgınsın menn.
Resmen yaptığınız suç ben oradakilerin yerinde olsam arabanızı çoktan hem çektirmiştim hem de ceza yemiştiniz.

Olaya bağlı zevk alırım şahsen. Bir insanı çok kötü duruma düşürmediğim müddetçe. Mesela park örneği, insanlara bak benim yüzümden kavga ediyorlar derim gülerim.

Resmen yaptığınız suç ben oradakilerin yerinde olsam arabanızı çoktan hem çektirmiştim hem de ceza yemiştiniz.

Yani bu da var fakat kasten yapılmış bir şey değil.

Olaya bağlı zevk alırım şahsen. Bir insanı çok kötü duruma düşürmediğim müddetçe. Mesela park örneği, insanlara bak benim yüzümden kavga ediyorlar derim gülerim.

Yani bu da var fakat kasten yapılmış bir şey değil.

Kasten yapılmaması konusunda haklısınız ama belki bu şahıs yüzünden birisi trenine geç kaldı.

Bırak biraz ortalık karışsın. Hep mi rahat yaşayacağız!

Düşüncesizlik etmişsiniz. Umursamaz olmak doğru değil. Aynı şey sizin de başınıza gelebilirdi. İnsanları huzursuz etmişsiniz. Özür dilemeliydiniz. Bana göre de ne gülünecek ne de zevk alınacak bir şey. İlginç..

Şimdi başkası gelir arabanızı çizer öyle park ettiğinizden dolayı size kaos yaşatır akıllanırsınız. Özellikle bu parkların dönüş kısımlarında kaldırım bir şey yoksa kötü durduysanız arabasıyla istemeyerek sürtenlerde oluyor.

Mesela park yeri dar olan bir otoparka girmiştim. Arkama araç girdi adamın koyduğu yer yüzünden diğerleri çok zorlanarak çıkacaktı. Dinlemedi koydu gitti birisi çıkarken tamponuna sürttü o aracın.

Yeni konular

Geri
Yukarı