İlk kopya çekişiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

[R]yuk

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İlk kez nasıl kopya çektiniz, hangi ders ve hikayesi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
5. sınıfta yeni atanmış bir matematik öğretmenimiz vardı tabi yeni atandığı için sınıfı kontrol edemiyor kargaşalar,hareketler ve ayakta gezinmeler herşey oluyordu. Bizim de şansımıza sınavların çoğu matematik dersine gelmişti sınavdayız ayakta dolaşan öğrenci var öğretmenin arkasına kopya kağıdı yapıştıran var şu filmlerde olduğu gibi birinci sıradan başlıyıp 34. sıraya kadar kopya kağıdını 40 dakika içinde döndürüp herkesin kağıdının aynı olduğunu biliyorum hocalar kabul etmediler bazı sınavları ama onlarda da çektik kopya uslanmadan o günden beri benide bozdular o zamandan beri yapamadığım zaman kopya yoluna başvuruyorum tabi bu iyi birşey değil.

@184424 Bu müdürlerde genetik galiba. Okul ikincisiyim diye flama teslim çalışması yapıyoruz. Bitti içeri koyacağım. Yan yatırarak getirdim. Flama okuldan daha büyük sığmıyor. Bir yere de koyamıyorum. Azarlıyor. Allah'tan bu sene liseye geçtim de kurtuldum yoksa elimden kaza çıkabilirdi.

Bizim hoca her zaman bize şu sayfaları yazın dersten çıkabilirsiniz deyip çıkardı, öğretmen masasının çekmecesine sorunun cevabı olan kağıdı koymuş onun resmini çektim. Öğlen boyunca soruların cevaplarını ezberledim sonuç. 100 aldım.

Kopya verdiğim bir anımı anlatayım. Benim ingilizcem iyi olduğu için sınavda herkes yanıma oturmak isterdi ben ise yanıma oturanlar benden bakarken cevapları yanlış işaretler maksimum onlara 30 aldırırdım. Her sınav bana 100 geliyor yanımda oturanların hepsi hep düşük puan alıyorlardı ama yine de uslanmadılar hala yanıma geliyorlar. Ben de yine yanlış kopya veriyorum :D

6. sınıftayken hem çekip hem vermiştim. Ama çekerken değil verirken yakalanmıştım. Ders bilgisayar dersiydi yalnız. ☺

Lisede derslerin zorlaşıp, notların düştüğü zamanlar çekmiştim.

@184424 Bu müdürlerde genetik galiba. Okul ikincisiyim diye flama teslim çalışması yapıyoruz. Bitti içeri koyacağım. Yan yatırarak getirdim. Flama okuldan daha büyük sığmıyor. Bir yere de koyamıyorum. Azarlıyor. Allah'tan bu sene liseye geçtim de kurtuldum yoksa elimden kaza çıkabilirdi.
Demek okul birincisi olsan disipline yollayacaktı. ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı