İlk Mount & Blade: Warband deneyimim

William Crusader

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yok
Merhaba Technopat sakinleri. Bugün size ilk Warband deneyimimi anlatıcağım.

Giriş
Warband sakin ol bu ne sinir? İlk başta bile öyle zorlandım ki görmeniz lazım. Neyse ilk savaşı kazanıyorum, tüccarla konuşuyorum ve etafı gezmeye başlıyorum.

Gelişme
Abo... En kötü Gelişme bölümü bu oyunda. Bir köye gidiceğim savaş başlatıyorlar. Köyden şehre gidiceğim hine dalıyorlar, kaçamıyorum arkadaş yahu! Gitmişim et kasmışım, item kasmışım satmak için şehre gidiyorum. Hemen dalıyorlar ya! Oyuna bir 10-20 kere en başta başladım.

Sonuç
Görüşürüz Mount & Blade: Warband.

giriş
Warband sakin ol bu ne sinir? ilk başta bile öyle zorlandım ki görmeniz lazım. Neyse ilk savaşı kazanıyorum, tüccarla konuşuyorum ve etafı gezmeye başlıyorum.

gelişme
abo... En kötü gelişme bölümü bu oyunda. Bir köye gideceğim savaş başlatıyorlar. Köyden şehre gideceğim hine dalıyorlar, kaçamıyorum arkadaş yahu! Gitmişim et kasmışım, item kasmışım satmak için şehre gidiyorum. Hemen dalıyorlar ya! Oyuna bir 10-20 kere en başta başladım.

sonuç
görüşürüz Mount & Blade: Warband.

Combat sıkıntı ya:)

Hocam oyun ilk başta zor gerçekten. Biraz alışınca çok sarıyor ama. Bu arada sadece soruyorum oynamak için neyi beklediniz?

giriş
Warband sakin ol bu ne sinir? ilk başta bile öyle zorlandım ki görmeniz lazım. Neyse ilk savaşı kazanıyorum, tüccarla konuşuyorum ve etafı gezmeye başlıyorum.

gelişme
abo... En kötü gelişme bölümü bu oyunda. Bir köye gideceğim savaş başlatıyorlar. Köyden şehre gideceğim hine dalıyorlar, kaçamıyorum arkadaş yahu! Gitmişim et kasmışım, item kasmışım satmak için şehre gidiyorum. Hemen dalıyorlar ya! Oyuna bir 10-20 kere en başta başladım.

sonuç
görüşürüz Mount & Blade: Warband.

Warband ciler klıcını çekip geliyor şu an buraya.

Hocam köyden 5 adam toplasanız bile ilk başta gelse gelse çapulcular gelir ve çok kolaylardır. Tek başınıza bile 10 kişiyi rahat döversiniz. Denize yakınsanız deniz yağmacıları gelir ve onlar çok zordur. Size hangisi geldi? Tavsiyem başlarda denize yakın olmayan yerlerde oynamanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı