İlk Mount & Blade: Warband deneyimim

Bundan sonrası tamamen size kaldı o halde hocam. İstediğiniz şekilde kendi hikayenizi yazın.

İyi oyunlar!
Hocam bir şey sorucağım size. Satın aldığım veya kestiğim kişilerden düşen hiçbir kalkanı giyemiyorum. Sadece arenadakileri giyebiliyorum. Bunun sebebi nedir?

Hayatımda bir defa bile Mount & Blade serisinden bir oyun oynamadım. Sizce oynamaya değer mi?
Enis Kirazoğlu'nun da dediği gibi saldırıda esir düşseniz bile sonradan onun intikamıyla oyunun tadını alabilirsin. Warband kendi içerisinde sürükleyen bir oyun.
Hocam bir şey sorucağım size. Satın aldığım veya kestiğim kişilerden düşen hiçbir kalkanı giyemiyorum. Sadece arenadakileri giyebiliyorum. Bunun sebebi nedir?
Ben ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Konuyu biraz daha irdeleyebilir misin?

%120 zorlukta oynuyorum ve oyunu bilmezsen çok zor oluyor. Online girdiğinde benim gibi oynayanlar yeni başlayanları yere yapıştırıyor. Kısacası bu oyunu öğrenmek için 300 saati geçmek lazım benim cracki sayarsak toplam 700 saatim vardır. Bu oyundaki en iyi taktik svadyadan başlamak ve ormanlara girmemek bu yüzden haydutlar sizi kolay kolay öldürmez. Ticaret yapmak istiyorsanız kergitlerden deri alıp diğer ülkelere satın.

%120 zorlukta oynuyorum ve oyunu bilmezsen çok zor oluyor. Online girdiğinde benim gibi oynayanlar yeni başlayanları yere yapıştırıyor. Kısacası bu oyunu öğrenmek için 300 saati geçmek lazım benim cracki sayarsak toplam 700 saatim vardır.
Hocam sen de mi o çıplak savaşçılardansın yoksa ?

Geri
Yukarı