IMEI kaydı düşük olan telefon var mı?

Blackss

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar bizim bir tanıdık yurt dışından telefon getiriyor ve çok cüzi miktarlara 200-300 TL gibi Türkiye kaydı yapılıyor ve kullanılıyor dedi.

Bana bu kişi Xiaomi Redmi Note 11 Pro modelini getirse cidden bunu böyle 200-300 TL'ye Türkiye'ye kayıt edebilir miyim yoksa güncel fiyat olan 6091 TL'yi mi öderim? Bana diyor ki o 6091 TL Apple telefonlar için öyle, Xiaomi için öyle değil.

Kafamı karıştırdı bir yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_3.png

Her telefon için aynı diye biliyorum.

Şirket telefonlarımızın 1 tanesi kaçak Mi 11T Pro. Telefoncudan 400 TL'ye IMEI attık, kullanıyor şuan sıkıntısız.

Kaçak atan var da... Bizim arkadaşın kaydı sonradan silindi. Cezası var. Bilgin olsun. Gardaş garanti biziz bir şey olursa ortamlarından uzak durmak en iyisi.

Arkadaşlar bizim bir tanıdık yurt dışından telefon getiriyor ve çok cüzi miktarlara 200-300 TL gibi Türkiye kaydı yapılıyor ve kullanılıyor dedi.

Bana bu kişi Xiaomi Redmi Note 11 Pro modelini getirse cidden bunu böyle 200-300 TL'ye Türkiye'ye kayıt edebilir miyim yoksa güncel fiyat olan 6091 TL'yi mi öderim? Bana diyor ki o 6091 TL Apple telefonlar için öyle, Xiaomi için öyle değil.

Kafamı karıştırdı bir yardımcı olabilir misiniz?
200-300 Tl dediği şey kaçak yolla atmanın parası, telefoncuya gidiyorsun adam atıyor hemen eski bir telefonun IMEI'yi.
Ama yasal değil.
6000 TL resmi yollar için olan ücret.

Yeni konular

Geri
Yukarı