incehesap.com açılmış ve arızalı kulaklık değişim rezilliği

Hocam çok geçmiş olsun. Açılmış ürün göndermek başlı başına hakaret müşteriye zaten. Baştan sona okudum sorununuzu. Amazon veya Hepsiburada'dan alsaydınız keşke fakat ürün fiyatları bizi bu tarz sitelere itebiliyor. Umarım daha fazla yıpranmadan çözüme kavuşur sorununuz.

Çok teşekkür ederim. Yani aslında bir ara belirttiğim gibi aynı gece Amazonda'da aynı fiyattı ürün tam alayım bakayım derken stok bitti. Daha önce 2017'de İncehesap'tan bir fare almıştım. Ürünün kendisi kaliteli ve sağlam çıktı hala kullanıyorum. Sonuçta ürün belli diye satın alalım dedik ama başımıza gelen de belli 😅.

Yani sürecin bu kadar uzaması çok can sıkıcı, ürün gelmiş arızalı ve açılmış olarak. İade ya da değişim istiyorsunuz ki 14 gün yasal süre var. Fakat ne yaptılar ürünün arızalı olduğunu kabul edip tamir edip itelemeye çalıştılar. Kabul etmedik bir daha gönderdik bu sefer de dalga geçer gibi arıza bulunamadı diyorlar. Ayıptır. O " gavur " dedikleri bu yüzden kazanıyor işte adamlar kurumsal kaliteye önem veriyor. Gece 00 da aldığınız bir ürün sabah 12'de kapınızda oluyor ilk sorunda iade/değişim işlemlerini ikiletmeden onaylıyorlar.

Corsair Hollanda'yla iletişime geçtim. Adamlar ürünü görmeden " siz malı gönderin biz hem para iadesi yapalım hem de ürünü gönderelim " yazmışlar. Şu an bakamıyorum fakat yanlış hatırlamıyorsam 59 dolar gibi bir not düşmüşlerdi gönderdikleri formda. Tabi ürün benim elime tekrar ulaşmadığı için bunu da yapamadık.

Ezcümle bunu çözmekten ziyade insanlara durumu anlatmak. Umarım alışveriş yapacak kişiler göz önüne alır.

Güncelleme 09.10.2021
Arkadaşlar ne kulaklıktan ne para iadesinden ne de THH'den bir sonuç yok. 5 ay önce aldığım ürün, lanet olsun böyle firmaya da sisteme düzene de.. İnce hesap pişmanlıktır.
Herkese selamlar, saygılar. 7 ay sonra gelen güncelleme THH konuyu dediği tarihten önce incelemeye aldı ve kararı değişim olarak açıkladı. Bugün itibari ile 10 iş günü beklemem gerekiyor sanırım. Bakalım firma bu durumda ne yapacak.
Satış kanalı üzerinden yapılan tüm mesajları Allah'tan saklamıştım, arızalı olduğunu kabul etmişlerdi o zaman. Şimdi yaptıkları savunmaya bakar mısınız? Beğenmemişim de bilmem ne.

Ben hala iade yerine değişimin peşindeyim, beğenmesem iade için başvuru yapardım zaten. Bunlar insanları gerçekten aptal yerine koymaya devam edecek sanırım. Şimdi sıra yapılması gerekenlerde.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı1.JPG
    Ekran Alıntısı1.JPG
    436,9 KB · Görüntüleme: 20
  • Ekran Alıntısı2.JPG
    Ekran Alıntısı2.JPG
    163,9 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Herkese selamlar, saygılar. 7 ay sonra gelen güncelleme THH konuyu dediği tarihten önce incelemeye aldı ve kararı değişim olarak açıkladı. Bugün itibari ile 10 iş günü beklemem gerekiyor sanırım. Bakalım firma bu durumda ne yapacak.
Satış kanalı üzerinden yapılan tüm mesajları Allah'tan saklamıştım, arızalı olduğunu kabul etmişlerdi o zaman. Şimdi yaptıkları savunmaya bakar mısınız? Beğenmemişim de bilmem ne.

Ben hala iade yerine değişimin peşindeyim, beğenmesem iade için başvuru yapardım zaten. Bunlar insanları gerçekten aptal yerine koymaya devam edecek sanırım. Şimdi sıra yapılması gerekenlerde.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı1.JPG
    Ekran Alıntısı1.JPG
    436,9 KB · Görüntüleme: 23
  • Ekran Alıntısı2.JPG
    Ekran Alıntısı2.JPG
    163,9 KB · Görüntüleme: 21
Aynen dediğiniz gibi bir durumun içindeyiz. O yüzden şikayeti geri çekmeyeceğim. Bakalım süreç nasıl devam edecek.
Hocam çok geçmiş olsun. Açılmış ürün göndermek başlı başına hakaret müşteriye zaten. Baştan sona okudum sorununuzu. Amazon veya Hepsiburada'dan alsaydınız keşke fakat ürün fiyatları bizi bu tarz sitelere itebiliyor. Umarım daha fazla yıpranmadan çözüme kavuşur sorununuz.

Çok teşekkür ederim, umarım çözüme kavuşacağız. Aslında ürünü aldığım gece Amazon'da da aynı fiyattı ben alana kadar stok bitti. Ürün belli, aslında sitede belli yani daha önce bir kez fare almıştım kendilerinden. Üründe bir arıza çıkacağını tahmin edemiyoruz, ki çıksada değişim olur iade olur diyoruz. Ezcümle zaten Amazon veya Hepsiburada tercih eden biriyim yüzde 95 fakat o gece böyle bir " aptallık " ettim 🤦‍♂️. Lanet olsun alışveriş yaptığım güne zaten.

Ben buradan, başka forumlardan ve Şikayetvar üzerinden yaklaşık 15k kişiye ulaştım. 269 TL'ye oldukça kötü reklam yaptıklarını düşünüyorum ve durumu kendilerine de ilettim daha önce de. Bakalım ne yapacaklar.

Tekrar teşekkür ederim, sorunsuz alışverişler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı