İncehesap.com’dan ürün almayın aldırmayın!

Ekran Alıntısı.PNG

Kendilerine böyle bir mesaj bıraktım, merakla bekliyorum bana ne diyecekler diye. Cevap verebilirseler buraya atacağım cevabı.
Bakalım yüzleri varmı hala kendilerini savunmaya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen ayıplı malı karıştırmadan, doğrudan 14 günlük iade hakkımı kullanmak istiyorum diyecektin. Bizim satıcıların kafası kalındır, anlamazlıktan gelirler. Sana, ürünü yeni satın almış müşteri muamelesi değil de yaşadığı bir problem sonucu, servis/değişim desteği isteyen müşteri muamelesi yapmışlar. Konuyu dolaylı yoldan, 3 ölü piksel, 5 ölü piksel mevzusuna çekmişler.

Az önce aradılar ve servis ile görüşmeyi uzatabileceklerini bir garantisi olmadan değişim ya da iade olabileceğini belirttiler zaten iş işten geçmiş, belki yenisini yollarlar diğerek kabul ettim. Bakalım ne yapacaklar.

Bilgisayar parçası alırken gerekirse 50-100 TL fazla verin, İnventus'dan alın. Müşteri memnuniyeti konusunda rakip firmalara göre kesinlikle en önde sıradalar. Bu arada geçmiş olsun.
50-100 fazla verip inventustan ölü piksel testi yaptırıp monitor almak istedim, fakat bana test yapmıyoruz dediler, 5 dk sonra arkadasım aradı, ona da test yapıyoruz cevabını verdiler.

7 Ağustos'da İncehesap üzerinden LG bir monitör aldım. Zaten konusunu açmıştım ayıplı mal yolladıkları yetmedi yasal iade hakkım olan 14 günü ürünü iade edememem için geçiştirdiler. Bugün kendileri bana altta attığım yazıyı yolladı böyle bir site olmaz olsun o kadar çalışıp çabalayıp aldığım monitörü 2. El gibi kullanmak zorundayım artık. Ben yandım siz yanmayın. Ayrıca sizce yapabileceğim bir şey var mı adamlar resmen beni ayakta dolandırdılar

Eki Görüntüle 432505
Bana yolladıkları monitör muhtemelen iade ürünüydü. Hiç kimseye güvenmeyin arkadaşlar ülkemiz maalesef çakal kaynıyor.
Bende ince hesaptan geçtiğimiz günlerde monitör aldım süreci boyunca çok yardımcı oldular gerek Güray bey gerek Meryem hanım :D Gerçekten karalama kampanyası vaari birşeye kalkışmış sınız gayet güvenilir bir site.

Ben firma alana kadar zaten ilgili olduğunu belirttim, sorun size ayıplı ürün satıldıktan sonra başlıyor zaten. Ben müşteri desteğindeki arkadaşlardanda memnunum ama firma üzerine düşeni yapmadı şu ana kadar, hala bekliyorum inşallah yenisini yollayacaklar.
ben de ince hesaptan geçtiğimiz günlerde monitör aldım süreci boyunca çok yardımcı oldular gerek Güray bey gerek Meryem hanım :D gerçekten karalama kampanyası vaari bir şeye kalkışmış sınız gayet güvenilir bir site

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı