İncehesap.com’dan ürün almayın aldırmayın!

Sizi 14 gün süreyi geçirmeniz için nasıl oyaladılar ? 14 günden sonra yolladığınızda tabi fazla ölü piksel olmayınca ne değişim ne de iade aldılar.

Sizi 14 gün süreyi geçirmeniz için nasıl oyaladılar ? 14 günden sonra yolladığınızda tabi fazla ölü piksel olmayınca ne değişim ne de iade aldılar.
ben yollarken müşteri hizmetlerindeki arkadaş bize yollayın zaten ürün yeni değişimini sağlarlar demişti , 4 gün sürem varken yolladım monitörü 14 gün bitince böyle bir yazı yolladılar bana
Bende işlemci almıştım ama bayağı bir tedirginlik vardı, siparişi iptal etmiştim ardından iptal etmeyin falan diyerek siparişi teslim aldım ve sorun çıkmamıştı.
sıkıntı zaten aldıktan sonra başlıyor , müşteri hizmetleri insana iyi davranıyor sonra şak diye böyle bir yazı karşına geliyor

Türkiye'den alışveriş yapmayın. Almancı bi akraba bulun Türkiye'ye getirirken getirsin size. Bu çakallar daha çok öper bizi bu gidişle. Bende kendi yaşadıklarımı paylaşıyorum okumak isterseniz belki.

ben yollarken müşteri hizmetlerindeki arkadaş bize yollayın zaten ürün yeni değişimini sağlarlar demişti , 4 gün sürem varken yolladım monitörü 14 gün bitince böyle bir yazı yolladılar bana

sıkıntı zaten aldıktan sonra başlıyor , müşteri hizmetleri insana iyi davranıyor sonra şak diye böyle bir yazı karşına geliyor

Tekrar iletişim kurdunuz mu ? Ben iade talep etmiştim 14 gün dolmadan size yolladım ? vs dediniz mi ?
Belki bir yanlış anlaşılma olmuştur.
Dostum ben'de sistem aldım fakat hiçbir sorun olmadı hatta şimdi konu bile açtım tek senin başına geldi diye bu kadar saçma bir konu açman garibime gitti Tüketici haklarınızı kullanırsanız sorun yaşamazsınız

Zaten Tüketici haklarını kullanırken sorun yaşamış. Sizin sistem toplamanız ile bir alakası yok. İade süreçleri firmanın gerçek kalitesini belirler. Kolay değil insanın canı yanınca böyle isyan edebiliyorsunuz. Umarım sizin başınıza gelmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı