İncehesap kulaklık iadesi

Froxy7

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS 16
GPU: RTX 4060
CPU: AMD 7840HS
RAM: SK HYNİX (2X8) 5600 MHZ CL40
SSD: KIOXIA KXG80ZNV1T02 1TB
Arkadaşlar İncehesap üzerinden ASUS TUF H1 Wireless modelini aldım ürün kulak yapıma uymadığı için iade işlemi başlattım. Bir de ürünü kutularken kulaklığın koyulduğu poşet azıcık yırtıldı sorun olur mu sizce.

Arkadaşlar İncehesap üzerinden ASUS TUF H1 Wireless modelini aldım ürün kulak yapıma uymadığı için iade işlemi başlattım. Bir de ürünü kutularken kulaklığın koyulduğu poşet azıcık yırtıldı sorun olur mu sizce.

Kafaüstü olduğu için sorun yok diye biliyorum, kulakiçi kulaklıklar cayma hakkı kapsamında bir arıza yoksa iade edilemiyor (ancak kutusu hiç açılmazsa iade edilebiliyor)

Hocam bir poşet yırtıldı diye ben bir ürünün iade olmadığını hiç görmedim.

Hijyen diye bahane ederler mi biraz korkuyorum.

Kafaüstü olduğu için sorun yok diye biliyorum, kulak içi kulaklıklar cayma hakkı kapsamında bir arıza yoksa iade edilemiyor (ancak kutusu hiç açılmazsa iade edilebiliyor)

Evet hocam biliyorum ama sıkıntı çıkarırlar diye korkuyorum.

Kulaklığı saatlerce kullanıp kullanma emaresi (yıpranma) ortaya çıkarmadıysanız, ya da bir tarafına hasar vermediyseniz poşet yüzünden sorun yaşamazsınız.

Hijyen diye bahane ederler mi biraz korkuyorum.

Evet hocam biliyorum ama sıkıntı çıkarırlar diye korkuyorum.

Yapıları itibariyle kulakiçine girmedikleri için hijyen kapsamında değil kafaüstleri. Ama dediğim gibi hijyen olarak değerlendirilmeseler dahi bir şekilde hasar ya da kirlenmeye sebep olduysanız iade almazlar.

Kulaklığı saatlerce kullanıp kullanma emaresi (yıpranma) ortaya çıkarmadıysanız, ya da bir tarafına hasar vermediyseniz poşet yüzünden sorun yaşamazsınız.

Yok hocam 30dk falan takmışımdır kulaklarım acıdığı için çıkarıp kutuladım sadece poşet zarar gördü.

Geri
Yukarı