İncehesap kulaklık iadesi

Son düzenleme:
Başımdan saçma durum geçtide hocam.

Hocam durumu ailem ile düşündük THH'ye başvuralım diyoruz e-Devlet üzerinden başlatacağım nasıl kanıtlar sunmam gerek sanal fatura durum için yeterli mi?

Hocam bilmiyorum daha önce ben hiç başvurmadım, e devlette ilgili sayfaya girince zaten sizden gerekli şeyleri isteyecektir. Sizin sunmanız gereken pek bir kanıt yok çünkü olay cayma hakkını kullanmakla ilgili. Bu arada cihazı geri aldınız mı tekrar?

Hocam bilmiyorum daha önce ben hiç başvurmadım, e-Devlet'te ilgili sayfaya girince zaten sizden gerekli şeyleri isteyecektir. Sizin sunmanız gereken pek bir kanıt yok çünkü olay cayma hakkını kullanmakla ilgili. Bu arada cihazı geri aldınız mı tekrar?

Hocam THH'ye gitmeyi düşünmediğim için cihazı geri almıştım başvuru basitmiş fatura istedi bir tek durumu anlattım.

Hocam THH'ye gitmeyi düşünmediğim için cihazı geri almıştım başvuru basitmiş fatura istedi bir tek durumu anlattım.

Anladım ama tekrar niye ürünü geri aldınız şimdi iş biraz karışabilir bence. Ürün sizde ve kabul etmiş durumdasınız şu anda?

Daha önceki mesajlarımda ürünü size geri gönderirlerse almayın kargoyu kabul etmeyin ve THH ye başvurun demiştim. Neyse olan olmuş bakalım nasıl bir karar verecekler.

Satışa koyacaktınız neden vazgeçtiniz?

Anladım ama tekrar niye ürünü geri aldınız şimdi iş biraz karışabilir bence. Ürün sizde ve kabul etmiş durumdasınız şu anda?

Hocam niye iş karışır ki ben bu ürünü almasam tekrar gönderceklerdi. THH beni haklı bulursa ürünü onlara geri paketleyeceğim. Forumdan bir arkadaşı aramışlar ürünü paketleyin iade alacağız diye.

Hocam niye iş karışır ki ben bu ürünü almasam tekrar gönderceklerdi. THH beni haklı bulursa ürünü onlara geri paketleyeceğim. Forumdan bir arkadaşı aramışlar ürünü paketleyin iade alacağız diye.

Bilmiyorum yani ürünü almasaydınız ısrarla geri göndermezlerdi sanmıyorum, kendilerine THH ye başvurdum oradan sonuç çıkana kadar ürünün sizde kalmasını istiyorum der geçerdiniz.

Neyse benim ki sadece bir tahmin bakalım nasıl ilerleyecek göreceksiniz zaten.

Bilmiyorum yani ürünü almasaydınız ısrarla geri göndermezlerdi sanmıyorum, kendilerine THH'ye başvurdum oradan sonuç çıkana kadar ürünün sizde kalmasını istiyorum der geçerdiniz.

Hocam ürün cumartesi geldi bugün 2.ele koyacaktım bir tanıdığım hakkını neden aramıyorsun kesin kazanırsın diye beni ikna etti.

Hocam ürün cumartesi geldi bugün 2.ele koyacaktım bir tanıdığım hakkını neden aramıyorsun kesin kazanırsın diye beni ikna etti.

Peki neyse bakalım kullanmadan kutusunda toz vs almayacak şekilde saklayın cihazı o zaman çıkan sonuca göre bakarsınız duruma.

Peki neyse bakalım kullanmadan kutusunda toz vs almayacak şekilde saklayın cihazı o zaman çıkan sonuca göre bakarsınız duruma.

Ürünü fotoğraflamak için çıkarmıştım ilk gün sonra hemen paketledim. Ve şunları yazdım. Kutusunu açtığım kulak üstü kulaklık kafa yapıma uymadığı için cayma hakkı mı kullanmak istedim İncehesap hijyen diyerek ürünü bana geri gönderdi.

Hocam bir de Şikayetvar üzerinden durumu güncelliyorum hep. Sizce nasıl sonuçlanır. Ben kaybedersem ne olur?

Son düzenleme:
Ürünü fotoğraflamak için çıkarmıştım ilk gün sonra hemen paketledim. Ve şunları yazdım. Kutusunu açtığım kulak üstü kulaklık kafa yapıma uymadığı için cayma hakkı mı kullanmak istedim İncehesap hijyen diyerek ürünü bana geri gönderdi.

Hocam bir de Şikayetvar üzerinden durumu güncelliyorum hep. Sizce nasıl sonuçlanır. Ben kaybedersem ne olur?

Hocam sen kaybedersen birşey olmaz kulaklığı iade edememiş olursun o kadar.

Geri
Yukarı