İncehesap kulaklık İadesi

Garantiye gitmesinin hijyen ürünü olması ile alakası yok aslında. Elektronik bir ürünü iade ediyorsan çoğu zaman servis onayı gerekir. Servis onaylamadan kafana göre koşulsuz şartsız iade yapman çok zor, özellikle elektronik kategorisinde. Basit elektronikte satıcı inisiyatif kabul edip ürünü direkt olarak da alabiliyor.

Hocam çok eski konuya yazdığım için kusura bakmayın ama bir sorunum var. İncehesap üzerinden kulak üstü kulaklık aldım ürün kafama oturmuyor iade alır mı?

Hijyen ürünü diyen arkadaşlar için kulaklıkta bu sorun varsa hijyen ürünü muamelesi göremez ve kulak içi olmayan kulaklıklar hijyen ürünü değildir. Tüketici hakem heyeti kararı da mevcuttur.
Anasayfaya çıkınca bilgilendireyim dedim.

Hocam çok eski konuya yazdığım için kusura bakmayın ama bir sorunum var. İncehesap üzerinden kulak üstü kulaklık aldım ürün kafama oturmuyor iade alır mı?

14 günü geçmediyse almak zorundalar. Almazlarsa THH'ye başvurabilirsin.

Hijyen ürünü diyen arkadaşlar için kulaklıkta bu sorun varsa hijyen ürünü muamelesi göremez ve kulak içi olmayan kulaklıklar hijyen ürünü değildir. Tüketici hakem heyeti kararı da mevcuttur.
Anasayfaya çıkınca bilgilendireyim dedim.

14 günü geçmediyse almak zorundalar. Almazlarsa THH'ye başvurabilirsin.

Hocam kafamda sadece 30dk falan durdu kulaklarım aşırı ağrıdığı için direkt çıkardım ürünü silip göndersem kesin alır mı?

Hocam kafamda sadece 30dk falan durdu kulaklarım aşırı ağrıdığı için direkt çıkardım ürünü silip göndersem kesin alır mı?

Hukuken alması gerekir. Almazlarsa tüketici hakem heyetine başvurun. Daha bir iki hafta önce forumda kulak içi olmayan kulaklığını almadıkları için hakem heyetinden iade alan birini gördüm.

Hukuken alması gerekir. Almazlarsa tüketici hakem heyetine başvurun. Daha bir iki hafta önce forumda kulak içi olmayan kulaklığını almadıkları için hakem heyetinden iade alan birini gördüm.

Hocam umarım iyi sonuçlanır keyfi iade yapmıyorum kafama uymadı beklediğim büyüklükte gelmedi. Bir de not falan bırakmak lazım mı?

Alması lazım hocam eğer almazlarsa tüketici hakem heyetine başvurucağını belirtirsin.

Diğer arkadaşların COVID zamanı iade edilmemiş bana böyle bir şey yaparlar mı İncehesap'tan son alışverişim zaten.

Yapmazlar büyük ihtimal hocam şu an COVID diye bir şey kalmadı sonuçta.

Hocam umarım sıkıntısız iade olur Amazon dışında başka siteden almam bir daha.

Yapmazlar büyük ihtimal hocam şu an COVID diye bir şey kalmadı sonuçta.

Hocam başka forumlara sordum hijyen yüzüne iadesi mümkün değil dediler bana. Ürünü gönderdim ama korkmaya başladım.

Son düzenleme:
Hocam umarım sıkıntısız iade olur Amazon dışında başka siteden almam bir daha.

Hocam başka forumlara sordum hijyen yüzüne iadesi mümkün değil dediler bana. Ürünü gönderdim ama korkmaya başladım.
Kulak içi olmayan kulaklıklar hijyen ürünü değildir. Eğer kabul etmezlerse THH’ye başvurursun.

Geri
Yukarı