Infamous 2 sizce underrated bir oyun mudur?

Bence inFamous Second Son güzel oyun olmuş. Burak Oyunda'dan izlemiştim. Hele ki o Türkçe dublajın oyuna ve karakterlere uyumu zaten beni benden aldı. Bilgisayar'a gelse cüzdanımı fırlatacağım oyunlardan biridir kesinlikle.

2 Serideki en iyi oyunlardan ve ben başyapıt olduğunu düşünüyorum. Second son bilgisayara çıksa 1 saniye durmam klavyeye tekme atarak alırım. Ama sebebi second sonun iyi bir oyun olduğu için değil infamous a aç olduğum için.2. oyun second sondan kat kat daha iyi bir oyun umarım deneyebilirsiniz.
PS3'üm yok emulator de varsa da grafikleri iyi olmadığı için oynamam büyük ihtimalle.

Emulatörde performansı berbat.

2 Serideki en iyi oyunlardan ve ben başyapıt olduğunu düşünüyorum. Second son bilgisayara çıksa 1 saniye durmam klavyeye tekme atarak alırım. Ama sebebi second sonun iyi bir oyun olduğu için değil infamous a aç olduğum için.2. oyun second sondan kat kat daha iyi bir oyun umarım deneyebilirsiniz.

Emulatörde performansı berbat.
Aslında emulatörün performansını gayet güzel geliştiriyorlarlar 10Fps çalışan Tlou artık 23-45Fps arası çalışıyor ileride çoğu oyunu 30Fps'e çıkarabilirler bazılarını 60Fps oynayabiliyorsun zaten.

Second Son en sevdiğim oyunlar arasındadır. Eğer PS4 konsolum olursa ilk alacağım oyunlardan birisi, bilgisayara gelirse hemen almaya çalışacağım bir oyundur. Bence güzel bir hikayesi ve oynanışı var. Ya da bilmiyorum ilk çıktığında dublajına, grafiklerine, oynanışına, karakterlere hayran kalmıştım oradan gelme bir şey olabilir. Diğer oyunlarını bilmiyorum ama oyunun gereken ilgiyi göremediğini düşünüyorum.

Second son en sevdiğim oyunlar arasındadır. Eğer PS4 konsolum olursa ilk alacağım oyunlardan birisi, bilgisayara gelirse hemen almaya çalışacağım bir oyundur. Bence güzel bir hikayesi ve oynanışı var. Ya da bilmiyorum ilk çıktığında dublajına, grafiklerine, oynanışına, karakterlere hayran kalmıştım oradan gelme bir şey olabilir. Diğer oyunlarını bilmiyorum ama oyunun gereken ilgiyi göremediğini düşünüyorum.

Hikayesi uzaktan öyle gözükse de serinin en iyi oyunu bana göre 2'dir gerek oynanış gerek müzikleri gerek hikaye anlatışı olarak birinci oyuna 10 dk dayanamadım kapatıp satmıştım.
Aslında emulatörün performansını gayet güzel geliştiriyorlarlar 10Fps çalışan Tlou artık 23-45Fps arası çalışıyor ileride çoğu oyunu 30Fps'e çıkarabilirler bazılarını 60Fps oynayabiliyorsun zaten.
infamous 2 açısından bahsettim

Hikayesi uzaktan öyle gözükse de serinin en iyi oyunu bana göre 2'dir gerek oynanış gerek müzikleri gerek hikaye anlatışı olarak birinci oyuna 10 dk dayanamadım kapatıp satmıştım.
Kesinlikle. Türkçe dublajı da kalitesiz değil. Bütün sesler karakterler ile uyumlu, seslendirmenler zaten tanınan kişiler, her hangi bir bozukluk vs. yok. Ben özellikle karakter hikayelerinin anlatıldığı kısımları çok seviyorum. Aslında bilgisayarıma Emulatör kurarak oynayabilir miyim? ( Yok ya. Watch Dogs 2 bile 30 FPS. Hem Optimizasyon sorunu da olacaktır. 5 FPS oynanmaz. )

Geri
Yukarı