İngilizce nasıl öğrenilir?

Aequitas233

Decipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Sizlerden yardım almak istiyorum. Ben İngilizce öğrenmek istiyorum ve çoğu yerde maruz kalarak, Türkçe alt yazılı videolar izlemek gibi... Bunların hepsi bence saçma. Ne yapmam gerek? Kelime ezberlemek iyi olur mu?

Selam arkadaşlar. Sizlerden yardım almak istiyorum. Ben İngilizce öğrenmek istiyorum ve çoğu yerde maruz kalarak, Türkçe alt yazılı videolar izlemek gibi... Bunların hepsi bence saçma. Ne yapmam gerek? Kelime ezberlemek iyi olur mu?

Ezbere öğrenmek tamamen saçmalık yabancılarla etkileşime girip öğrenmek en iyi yöntem olacaktır bir oyunda yabancı sunucularında oynayıp sohbet edin zaman içinde gelişir yavaş ama güçlü gelişir Duolingo da kullanabilirsiniz ücretsizdi biraz destek olacaktır.

Ezbere öğrenmek tamamen saçmalık yabancılarla etkileşime girip öğrenmek en iyi yöntem olacaktır bir oyunda yabancı sunucularında oynayıp sohbet edin zaman içinde gelişir yavaş ama güçlü gelişir Duolingo da kullanabilirsiniz ücretsizdi biraz destek olacaktır.
Ezbere öğrenmek tamamen saçmalık değil bence. Kelime öğrenmek istiyorsak mecburen ezber yapacağız ama onun dışında pratik falan yapmamız şart bu yüzden de başka insanlarla iletişime girerek öğrenmek çok etkili tabi.

Ezbere öğrenmek tamamen saçmalık değil bence. Kelime öğrenmek istiyorsak mecburen ezber yapacağız ama onun dışında pratik falan yapmamız şart bu yüzden de başka insanlarla iletişime girerek öğrenmek çok etkili tabii.

Ezber ile konuşmayı öğrenemezsin ancak kelimeleri öğrenirsin.

Hocam bence mantıklı ve kalıcı bir çözüm değil
Neden mantıklı değil diye soruyorum hala bence saçma diyorsunuz. Siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz ki İngilizce nasıl öğreneceksiniz?
Size ezberlemede bol başarılar o zaman ne diyeyim. Deyimleri, deyişleri öğrenirken kolaylıklar dilerim. Yaza yaza öğrenirsiniz artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı