İnsan Hakları Eylem Planı ve Yeni Anayasa

Uskudarli34

Hectopat
Yer
Ankara
Az önce cumhurbaşkanı yeni anayasadan ve politikasından söz etti. Sizler nasıl buldunuz bu konuşmayı? (Siyasi bir tartışma değil genel bir değerlendirme için açtım konuyu. Lütfen başka yönlere çekmeyin.) Oy kaybettiğinin farkında olan ve halkın çoğunun hoşnut olmadığının da farkında olduğunu bilen bir CB izlenimini ilk kez verdi bana ama zaten ülkemizde olması gereken "siyasileri eleştiri, insan hakları, hayvan hakları" gibi konuların sanki diğer ülkelerde olmayan haklarmış gibi konuşulması hem üzücü gem de gülünç. Oy kaybetmesinin yanında olarak Batı ülkelerine yakınlaşma çabası da olabilir. Önümüzdeki zamanda Osman Kavala serbest bırakılır diye düşünüyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? İnandınız mı yoksa göz boyama mi bu konuşma?

Osman kavala aslaha serbest bırakılmaz ve bırakılamaz. Maalum terör örgütünü destekleyen kişidir kendisi.

@Lemmy Kilmister zoruna giden bir şey mi var? Komik olan nedir?

Zoruma giden bir şey yok burası siyaset forumu değil teknoloji ve sosyalleşme forumu sinirli emojisi atacaktım vazgeçtim burada siyaset yapmayalım lütfen kaldı ki bu eski bir konu şimdi yanıtlamanıza güldüm.

Geri
Yukarı