İnsanlar maymundan mı geliyor?

• Konuyu başlatan 0x91
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 126
  • Görüntüleme 9B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evrim teorisine göre evet. Fakat Hz. Adem ve Hz. Havva'nın yaratılışına göre evrim ters kalıyor. Size kalmış.

Burada sosyal damgası yemiş sözde okumuş öğrenmiş zekâ küpleri iki cahile laf geçirince kendilerini bir şey zannediyorlar ve sonra da yavaş yavaş ivmeyi dine çeviriyorlar, çevirecekler. Napsınlar boş insanların günü burda geçiyor:)

Herkesi aynı sanma. Herkesin hayatı asgari ücret peşinde kölelikle geçmiyor.

Ben araştırmayı Kur'an'da onun mealinde, tefsirde, fıkıhta, siyerde yapıyorum onlara ayıracak boş vaktim yok.
Aferin. Araştırma sadece tek bir kitaba bağlı kal. Sorgulama, hemen inan. Daha araştırmadığın bir olguya "boş" demen de ayrı bir gerilik. Hayır madem böyle yapacaksın niye konudasın arkadaş? Niye tartışmaya girdin? Daha Evrimi araştırmamışsın gelmişsin dini karıştırıyorsun. Allah aşkına çık konudan.

COVID nasıl bir virüs? Nasıl bir bakteri önce onu araştırın. :)

Sıtmanın devamıdır COVID... İki olgu arasında korelasyon yapacak kadar bilgisizsiniz.

Maymunun devamı da maymundur. İnsanın devamı da insandır. Kedinin devamı da kedidir. :)
COVİD bakteri de sıtmanın devamı da değil

Hayır. Varmı başa soru cevaplıyayım.

Konuyu çarpıtmada bir numarasın. Bu kadar cahil olduğunu fark etmesem eski mesajlara inmezdim ama saçma sapan bir mesajımı bulacağıma emindim. Bu arada maymun kelimesini hakaret olarak kullanmaya çalışmanı anlıyorum ama nafile. Senin gibi ezik bir psikolojiye ve kafa yapısına sahip olmadığım için, sen ve senin ailende de olduğu gibi herkesin maymundan geldiğini bildiğim için kafam rahat. İstediğin kadar direnebilirsin, sen ve sevdiğin herkes bir maymun :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı