Insanlar neden bu kadar bozuldu?

Maalesef hocam benim de gözüme öyle geliyor. Bunun neden olduğu da belli aslında bir taraftan. @Görkem Say cevabı vermiş zaten.

Aslında büyüdükçe dünyayı ve hayatı da anlıyoruz bir taraftan. Kötü insanların olduğunu da farkına varıyoruz. Saygısızların olduğunu da görüyoruz.

Son düzenleme:
Her yerde var bunlardan kaçamıyorsun. Sanalda da varlar. Bir sunucu da gördüm birbirlerine küfür etmek için oda açmışlar. Saçmalığa bak. Bunun yanlış olduğunu söylesen ondan da anlamazlar.

Bir de bu saçmalık çıktı ülkeler arası güç gösterisi insanlık çok saçma bir yer doğru gidiyor.

Nasıl olacak o iş :D
Öncelikle ampülü söndürerek başlayacağız.

Ekonomiye gelince... Yaşım 45 ve hayatım boyunca bu ülkede ekonominin iyi olduğunu görmedim ama pazara çıktığımızda patates ve soğanı en az 5 kilo aldığımızı biliyorum. 15'li yumurta geçen hafta 25 TL idi dün 36 lira olduğunu gördüm. Özetle ülkenin ekonomi yönetimi rezaletin de ötesinde. Doğru politikalar uygulandığı sürece sıkıntıları atlatabiliriz. Devasa tarım kaynağımız var. Eskisi gibi ürettikten sonra aç kalmayız.

Öncelikle ampülü söndürerek başlayacağız.

Ekonomiye gelince... Yaşım 45 ve hayatım boyunca bu ülkede ekonominin iyi olduğunu görmedim ama pazara çıktığımızda patates ve soğanı en az 5 kilo aldığımızı biliyorum. 15'li yumurta geçen hafta 25 TL idi dün 36 lira olduğunu gördüm. Özetle ülkenin ekonomi yönetimi rezaletin de ötesinde. Doğru politikalar uygulandığı sürece sıkıntıları atlatabiliriz. Devasa tarım kaynağımız var. Eskisi gibi ürettikten sonra aç kalmayız.

BİM de 20TL yumurta orada al.

Geri
Yukarı