İnsanlar patavatsız olduğumu söylüyor

569801

Hectopat
Makaleler
4
Sosyal değilimdir konuşmayı bilmem pek fazla. Bu yüzden de doğru söylüyor olabilirler ama arada kaldım, kesin olarak emin değilim. Lakin böyleyse bile aşmak için ne yapabilirim? Yaş 19.

Samimiyet anlayışın olabilir mi? insanlara kendini samimi hissetmek ve 2 kere düşünmeden konuşmak mı? bence bu zamanda bu velinimet:)

tabi karşındakini samimi görmeden ve 2 kere düşünmeden konuşuyorsan ozaman haklı olabilirler.

Samimiyet anlayışın olabilir mi? insanlara kendini samimi hissetmek ve 2 kere düşünmeden konuşmak mı? bence bu zamanda bu velinimet:)

tabi karşındakini samimi görmeden ve 2 kere düşünmeden konuşuyorsan ozaman haklı olabilirler.
Genellikle konuştuklarına en çok takan benimdir ama ya yanlış şeylere takıyorsam da takılması gerekenlere takmıyorsam diye düşünüyorum bu sefer de. :(

Sosyal olmayan veya çok konuşmayan birine Patavatsız denmez ki zaten sen bir arkadaş çevreni irdele dostum. Patavatsız olmadık yerde konuşan, söylenirse karşı tarafı rencide edebilecek şeyleri düşünmeden söyleyen insanlara denir. Sen bunun tam tersi durumdasın patavatsız ne alaka?

Geri
Yukarı