İnsanlar sıkıntısı olmadığı halde neden mutsuz?

Eskiden herşey tek bir düzene bağlıydı. Hemen hemen herkes aynı fikirdeydi şimdi öyle bir çağdayız ki insanlar gruplara ayrılmış durumda sürekli kaos ve kavga var insanlar artık pc oyunları vesaire sebebiyle yalnızlaşmaya başladı ve aileler bu karmaşık çağdan dolayı çocukları için endişeliler. Bu kadar çatışmanın stresin depresyonun olduğu bir ortamda ve herkesin sahte suratlardan ibaret olan ve binbir türlü çatışmaların yaşandığı sosyal medyadan etkilenmesinden dolayı insanlar görünürde bir sıkıntısı olmasa bile oldukça mutsuz.

Sorun bu mekan. Ne yapalım ben neden bu yaşta cumhurbaşkanını düşünüyorum neden PS5 ile oyunlar oynayamıyorum. Her şey para.

Niye linç yiyesin. Bu çok güzel bir davranış.
Dostum ulusa açık bir platform belki benim gibi düşünmeyen de olabilir. Ne diyeyim ki :)

Türkiye'ye özgü bir durum değil bu.
Kısaca beynimiz doğada hayatta kalmak için evrildi. Stresli modern hayat için değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısaca beynimiz doğada hayatta kalmak için evrildi. Stresli modern hayat için değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ya benim elimde milyar milyon para olsa şahsen 1 dakika sıkılmam veya üzülmem.

Ya benim elimde milyar milyon para olsa şahsen 1 dakika sıkılmam veya üzülmem.
Eline para geçtikten sonra biraz bir mutlu oluyorsun sonra paranın da bir anlamı kalmıyor. En azından benim için böyle.

Hocam TR'de yaşayan bir gençle Norveç'te yaşayan bir genç aynı duygulara sahip yani öyle diyorsunuz :D
komik.

Ben elimden geldiği kadar mutlu olmaya çalışıyorum mutsuz olup bütün gün üzgün olursan eline hiçbir şey geçmiyor sadece stres oluyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı