İnsanlardaki aşı karşıtlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kadar milyon dolarlık projeleri kaç milyon adet aşıya koyacaklarını sananları hiç anlayamıyorum.

Şimdi insanlar şunu düşünüyor:Hem salgının geldigi yer Çin, hem de aşının geldiği yer.
İster istemez tereddüt var.

Kesinlikle olmayacağım. Vücuduma bilmediğim bir şeyi neden enjekte ettireyim aptal mıyım ben? Allah bilir yıllar yıllar sonra ne hastalıklar ölümler çıkacak bu aşı yüzünden. İnsanlar durduk yere pat diye düşüp ölürse şaşırmam. Bu tamamen benim düşüncemdir.
İnsanların yıllar sonra ölmesini planlayarak tasarladılarsa aşıyı eğer helal olsun. Güzel teknoloji.

Hayatımızı önemsemeyen bir devletten bedava aşı vuruluyoruz.

Kesinlikle olmayacağım. Vücuduma bilmediğim bir şeyi neden enjekte ettireyim aptal mıyım ben? Allah bilir yıllar yıllar sonra ne hastalıklar ölümler çıkacak bu aşı yüzünden. İnsanlar durduk yere pat diye düşüp ölürse şaşırmam. Bu tamamen benim düşüncemdir.
Bunca yıldır insanoğlu aşı oldu ve ölmedi, attığım ilk videoyu izlediniz mi? Aşı hasta etmez hastalıktan korur.

Şahsen şu an olmak istemem çünkü şu an üretilen aşılara pek güvenmiyor çip falan zaten hikaye öyle bir şeye inanmam ancak daha 1 yıl olmadan aşı çıkması garip yani normalde aşılar yıllarca yapılan deneyler çalışmalar sonucu bulunuyor, bu sebebten daha erken olduğunu düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı