İnsanlardaki aşı karşıtlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle her şeye inanıp yaşamaya devam ediniz o zaman ben geleceğimi düşünüyorum hiçbir devletin çıkardığı aşıyada güvenmiyorum, zaten tüm dünyayı öldürmekten beter yaptılar milyonlarca insan ölmüş hani 1 yılı aşkın süredir her yer kapalı ekonomi çökmüş durumda öldürmekten daha beter yaptılar fakat siz farkında değilsiniz.

Birçok ilaç yurt dışından geliyor ve mutlaka kullanmışızdır yani azıcık mantık.

Ekonomi ile aşı aynı şey değil. Sizin yaptığınız ben sokakta maske takmayacağım gibi bir şey. İnsanların sağlığı ile oynamak.

Siz böyle düşünürseniz düşüneceğiniz bir geleceğiniz olacağını düşünmüyorum.

Ya siz anlamıyorsunuz sanırım bu forumdaki kişilerin yaşları ufak diye düşünüyorum azıcık beyninizi geliştirmenizi öneriyorum her duyduğunuz şeye inanmayın kendiniz düşünün diye yaratıcı size beyin vermiş lütfen bunu da kullanın senin görüş şeklin bu şekildeyse aşı doğru ve güvenilir diyorsan benim de görüş açım aşıya karşı güvenmiyorum ve yaptırmayacağım kanatinde.

Bu mereti başına gelmeyen anlayamaz maalesef.

Hocam evet öyle kimse olsun istemem ama o cahil tayfa korona olunca ne diyecek merak ediyorum.
Ben hafif atlattım belki yaşımdan ama ailem 5 kişiyiz benim dışım da hepsi her gün gün boyu yatıp halleri yoktu şu an teyzem ve ailesi hasta bir gün biri çok halsiz bir gün biri.

Ya siz anlamıyorsunuz sanırım bu forumdaki kişilerin yaşları ufak diye düşünüyorum azıcık beyninizi geliştirmenizi öneriyorum her duyduğunuz şeye inanmayın kendiniz düşünün diye yaratıcı size beyin vermiş lütfen bunu da kullanın senin görüş şeklin bu şekildeyse aşı doğru ve güvenilir diyorsan benim de görüş açım aşıya karşı güvenmiyorum ve yaptırmayacağım kanatinde.
Hem cahilsin hem millete beynini kullan falan diyorsun. Komik cidden ya.

Aynen yaratıcı beyin vermiş de bazıları kullanmayı öğrenememiş.(@serkanyoruk92)

15 yaşındayım benden büyük olabilirsin ama gerçekten insanlığı ilgilendiren bir şeyde bencillik yapıp kendimi düşünemem. Bana aşı sırası gelmeyecek biliyorum ama gelirse olmak zorundayım. Benim yüzümden biri hasta olursa vicdan azabı ne olacak?

Dedi Serkan Yoruk, 15 yaşında ergen arkadaşımız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı