İnsanlığın en büyük sorunu nedir?

Sizce insanlık tarihinin en büyük sorunu neydi? Bugüne kadar neler yüzünden zorluk çektik? Bunu sadece siyasi olarak değil genel toplumsal olarak algılayınız. Tabii ki siyasi de olabilir ama tek amacımız siyaset olmasın. Cevaplarınızı bekliyorum.

Bence en büyük sorunlarından birisi "kibir". Kibir denen şey olmasa dünya çok iyi bir yer olurdu kanımca.

Bence cehalet. Okumayan, bilmeyen insanların fazla olması toplumu olumsuz etkilediğini düşünüyorum.

Ego kendini beğenmişlik kızlarda gereksiz bir makyaj yapmaları toprak sevdası ve bence en en önemlisi fakir bir ailede 15 20 çocuk olması ne psikolojik açıdan destekleyebiliyorlar ne maddi ne de çocuk gelişimi falan filan bire TR'de ve başka ülkelerde eğitim sistemimiz kötü olması en büyük sorunlardan.

Sizce insanlık tarihinin en büyük sorunu neydi? Bugüne kadar neler yüzünden zorluk çektik? Bunu sadece siyasi olarak değil genel toplumsal olarak algılayınız. Tabii ki siyasi de olabilir ama tek amacımız siyaset olmasın. Cevaplarınızı bekliyorum.

Bence en büyük sorunlarından birisi "Kibir". Kibir denen şey olmasa dünya çok iyi bir yer olurdu kanımca.

Riyakarlık olmasaydı güzel olurdu

Yeni konular

Geri
Yukarı