Instagram arama geçmişinden birini silmek

467597

Hectopat
Unutmaya çalıştığım biri var, her o harfi yazdığımda profili karşıma çıkıyor ve kendimi bakmaktan alıkoyamıyorum. Profiline baktığımda ise gördüğüm şeyler canımı acıtıyor, üzüleceğimi bile bile profilini kontrol ediyorum ve bundan kurtulmam gerekiyor. Instagram arama geçmişimi sıfırlamanın bir yolu yok mu? Verileri bile temizledim, silip yükledim düzelmedi.

Engellersen göstermez diye biliyorum, ayrıca ben sırf o yüzden yeni yeni hesaplar açmaya kadar gittim. Şimdi zar zor hakim oluyorum ona yazmamak için..
Hocam engellersem yine engelliler listesinden engelini açıp tekrar engelleyeceğim. Tamamen bir yolu olmalı ya silmenin.

@467597 kişiyi engellerseniz onu öncelikli olarak göstermiyor. Bunu yapmak istemiyorsanız bir de kısıtlamayı deneyin isterseniz belki aynı sonucu verir.
Malesef işe yaramadı kısıtlamakta.

Bunu anlayamadım, neden böyle yapacaksınız? Engelliyken profil içeriği de görünmeyecek size.
Kendimi kontrol edemiyorum, onun profilinin engelliler listesinde olduğunu bileceğim içten içe ve paylaştığı hikayelere bakıp geri engelleyeceğim. Sürekli aynı şeyi yapıp duracağım, ben arama yerine onun baş harfini yazdığımda profili çıkmasın istiyorum. Tam unutmuşken ne zaman bir şey aratsam profili çıkıyor karşıma.

Kendimi kontrol edemiyorum, onun profilinin engelliler listesinde olduğunu bileceğim içten içe ve paylaştığı hikayelere bakıp geri engelleyeceğim.
Bunu yapıyorsanız kullanıcı adını bildiğiniz sürece bakmaya devam edeceksiniz. Instagram istediği kadar size göstermesin.

Kişiye kendinizi engellettirin. Yan hesap açıp ordan birnevi rahatsız ederseniz engelleyeceğinden şüpheniz olmasın. Yan hesapla bir ana hesabınızda engellencektir otomatik. 🥲

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı