Instagram hikayem yüzünden okul hakkımda soruşturma başlatacağını söyledi

Benim arkadaşım hocanın ismini vermeyim, adında bir instagram hesabı açtı hocaya felan küfür etti, hoca bunu buldu ispiyonlayan olmuş. Çocuk okuldan atıldı.
Bizim okulda arkadas 20 30 tane kufurlu isimle derse girmeye calisiyodu hoca bunu buldu seni attircam falan dedi ama sonucunda sadece dispinline verildi, arkadasin okuluna bagli degisir hocam bence, azcik tatli dille konusursa belki bir seyler yaparlar ama boyle konusursa buyuk ihtimalle atarlar okuldan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Günlük dozunu alda uyu. Sabah erken kalkıp müdüre yalvaracaksın daha. Bu mesajlara birkaç yıl sonra bakıp nasıl aptallık yaptığını anlayacaksın. Lisedeysen çok bir şey olmaz ufak tefek suçlar sicile işlemiyor.

Eğer siz herhangi bir kuruma kayıt olduysanız o kurumun kurallarına, prensiplerine uymalısınız. Sonuçta orada bir topluluk var ve amaçları bir düzeni sağlamak ve oturtmak. Eğer fikirleriniz karşıt ise ayrılın kardeşim oradan. Kurum ya da şahısa her neyse hakaret etme gibi bir hakkınız yok.

Saygıya ihtiyacım yok çünkü. Bana saygı duymadıklarında ölmüyorum.

Saygıya ihtiyacı yokmuş. Ergenliktendir o. Yaşınız 30 olduğu vakit, 14 ya da 15 yaşındaki biri sadece kuralları uyguladığınız için size aynı şekilde davrandığı zaman, saygı gerekli mi? Gereksiz mi? Anlayabilirsiniz.

Ayrıca bu halinizde, çok da saygı duyulabilecek bir taraf yok.

Saygıya ihtiyacı yokmuş. Ergenliktendir o. Yaşınız 30 olduğu vakit, 14 ya da 15 yaşındaki biri sadece kuralları uyguladığınız için size aynı şekilde davrandığı vakit, saygı gerekli mi? Gereksiz mi? Anlayabilirsiniz.

Ayrıca bu halinizde, çok da saygı duyabilecek bir taraf yok.
Eğitim öğretim için kurulmuş bir yerde kıyafet kuralı gibi saçma bir kural koymam.

Eğitim öğretim için kurulmuş bir yerde kıyafet kuralı gibi saçma bir kural koymam.
Gayet mantıklı kurallar, birinin seni pijamalarıyla dinlemeye gelmesi ne kadar mantıklı? Kararlarına saygı duymayacağım nede olsa "saygıya ihtiyacın olmadığını belirttin".

Gayet mantıklı kurallar, birinin seni pijamalarıyla dinlemeye gelmesi ne kadar mantıklı? Kararlarına saygı duymayacağım nede olsa "saygıya ihtiyacın olmadığını belirttin".
Banane hangi kıyafetle geliyorsa gelsin? Öğrenmeye mi geliyor kıyafet giymeye mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı