Intel, Nvidia ve daha birçok markanın fanboyluğu

Motor olarak Renault çok iyi. İç dizayn ve malzeme kalitesi için aynı şeyi diyemem. Yeni modelleriyle yeni yeni iç tasarım olarak göz alıcı tasarımlar yapıyor.

Marka olarak sevdiğim, başarılı bulduğum markalar var ama hiçbirinin fanboyu değilim. Bütçeye karar veririm, tavsiye yaparım.

Şu Erdem'e kızanlarda adamı bi salın artık ya, konularına cevap yazmak zorunda değilsiniz, adama laf atmayın, kalbini kırmayın ne gerek var ya. Bana da açtığı bazı konular saçma geliyor ama bir şey demiyorum. Rahat bırakın, konularını moderatörler onaylıyor, kimse cevap yazmak zorunda değil. Bırakın ne konu açmak istiyorsa yazsın.
Bu arada fazla mı abartıyorum? Baharat ve Toz çorba olarak Knorr ve Maggi tercihim.

Gece gece buralarda gezmeme sebep oldun. :D

_20200129_025523.JPG

@oscorp gece gece sizi banlamanın yolunu arıyorum, efendim atmayın şu nimeti. Canım çekti galiba aşeriyorum :D

Gönüller bir olsun salatalık turşusu ısmarlayayım mı midedaşım? :D

Şimdi benim yüzümden gecenin bu saatinde Kühne Alman turşusu sipariş edecekler kesin. 😂
Tatlı adamsın, hoş adamsın ama arada boşsun, zaten o da olmasa 4/4, hadi birbirimizi yemiyelim 4/2,5 falansın :D

Sana bir fan hesabı açalım, gerçekten BTS'den veya TikTok'tan daha cringe olur. Övdüm mü sövdüm mü belli değil ama fazla iltifat şımartır. İyi geceler turşu beni bekler.

Tatlı adamsın, hoş adamsın ama arada boşsun, zaten o da olmasa 4/4, hadi birbirimizi yemiyelim 4/2,5 falansın :D

Sana bir fan hesabı açalım, gerçekten BTS'den veya TikTok'tan daha cringe olur. Övdüm mü sövdüm mü belli değil ama fazla iltifat şımartır. İyi geceler turşu beni bekler.
Şımarmayı severim bazen...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı