Çözüldü İnternet kablosu bağlı ama görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mehmetpmk

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi internet kablosu bağlı ama görünmüyor. Bilgisayarı yönet yaptığımda kablo bağlı değil uyarısı alıyorum cihazı kaldırıp tekrar denedim olmadı güncelleme yaptım olmadı. Kabloyu tak çıkar yapıp değiştirdim olmadı. Modemde LAN ışığı sönmüş durumda yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Çözüm
1. Modemi fişten çekip 30 saniye bekleyin ve tekrar takın.
Olmaz ise Fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin. Ama unutmayın tüm ayarlarınız sıfırlanır.
Başlıkta da gördüğünüz gibi internet kablosu bağlı ama görünmüyor. Bilgisayarı yönet yaptığımda kablo bağlı değil uyarısı alıyorum cihazı kaldırıp tekrar denedim olmadı güncelleme yaptım olmadı. Kabloyu tak çıkar yapıp değiştirdim olmadı. Modemde lan ışığı sönmüş durumda yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Port sıkıntılı olabilir ya da driver mevzusu falan vardı onlara bakabilrsin telefondan internet bağlayabilirsin şimdilik.

1. Modemi fişten çekip 30 saniye bekleyin ve tekrar takın.
Olmaz ise Fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin. Ama unutmayın tüm ayarlarınız sıfırlanır.

Çözüm
şöyle uyarılar var kablo takılı ama görmüyor

1. modemi fişten çekip 30 saniye bekleyin ve tekrar takın.
Olmaz ise fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin. Ama unutmayın tüm ayarlarınız sıfırlanır.

Fabrika ayarlarını sıfırladım yine düzelmedi 2 gündür böyle.

Dosya Ekleri

• Adsız (2).png
    Adsız (2).png
    29,9 KB · Görüntüleme: 16
  • Adsız.png
    Adsız.png
    23 KB · Görüntüleme: 14
1683731487755.png

Sağ klik yapıp soruları gider seçtin mi? Birde bazen bilgisayara giden internet kablosunu bi çıkartıp tekrar takmak nedense fayda edebiliyor.

Müşteri hizmetlerini aramayı denediniz mi?

Aramadım henüz.

Eki Görüntüle 1773955

Sağ klik yapıp soruları gider seçtin mi? Bir de bazen bilgisayara giden internet kablosunu bir çıkartıp tekrar takmak nedense fayda edebiliyor.

Evet denedim ama olumlu bir şey alamadım.

1. modemi fişten çekip 30 saniye bekleyin ve tekrar takın.
Olmaz ise fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin. Ama unutmayın tüm ayarlarınız sıfırlanır.

Dediğiniz gibi yaptım oldu çok teşekkür ederim sınava az kalmıştı bu sorundan kurtardınız herkesin eline sağlık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı