İnternet sağlayıcısı nasıl değiştirilir?

Daha fazla  
Uzun zamandır TTNET kullanıyorum ve internet hızımı arttırmak için sağlayıcımı TurkNet yapmak istiyorum ama yaklaşık iki ay önce taahhüt yeniledim ve bitmesine daha 20 ay var. Şu an Gaziantep'te 80 TL'ye 13 15 Mbps arasında bir değer alıyorum. Yaklaşık 2 haftaya istanbula taşınacağım interneti orada kullanınca alacağım değer artar mı yoksa kayda değer bir değişiklik olmaz mı? Taahhüt cayma bedeli 1200TL değiştirmeye değer mi?

Uzun zamandır TTNET kullanıyorum ve internet hızımı arttırmak için sağlayıcımı TurkNet yapmak istiyorum ama yaklaşık iki ay önce taahhüt yeniledim ve bitmesine daha 20 ay var. Şu an Gaziantep'te 80 TL'ye 13 15 Mbps arasında bir değer alıyorum. Yaklaşık 2 haftaya istanbula taşınacağım interneti orada kullanınca alacağım değer artar mı yoksa kayda değer bir değişiklik olmaz mı? Taahhüt cayma bedeli 1200TL değiştirmeye değer mi?
İstanbul'da taşınacağınız yerde Fiber hizmeti mevcut ise hızınız tabii ki artar, maksimum 100 Mbps hız alabilirsiniz hem fiber hem de VDSL'de, umarım size fiber denk gelir. En azından taahhüdünüz bitene kadar güzel bir hız alırsınız ve memnun kalırsınız diye düşünüyorum ama fiber olacağından aşağı yukarı 160-170 TL civarında bir meblağ ödüyorsunuz hem VDSL hem de Fiber için.

İstanbul'da taşınacağınız yerde fiber hizmeti mevcut ise hızınız tabii ki artar, maksimum 100 Mbps hız alabilirsiniz hem fiber hem de VDSL'de, umarım size fiber denk gelir. En azından taahhüdünüz bitene kadar güzel bir hız alırsınız ve memnun kalırsınız diye düşünüyorum ama fiber olacağından aşağı yukarı 160-170 TL civarında bir meblağ ödüyorsunuz hem VDSL hem de fiber için.

160-170 TL derken ödeyeceğim ücretin artacağından mı bahsediyorsunuz?

Hocam keşke yenilemeden sorsaydınız bunu. Tek yapmanız gereken TurkNet'e başvurmanız lazım sitesinden. Daha sonra sizi arayıp bilginizi teyit edip onay isteyecekler. Sonrasında mail adresinize formları atacaklar onları imzalayıp kargolayacaksınız ve tekrar arayacaklar. Onayı alınca da 48 saat içinde geçiş işlemi bitiyor. Sizin Türk Telekomla falan hiçbir işiniz olmuyor yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı