Çözüldü İnternet var ama bilgisayarda yok gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PoliJya

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1660 Tİ
R5 5600X
2X8 GB 3600MHz
B550 PLUS WIFI2
MB511 MESH
650+ WATT PSU
Meslek
Öğrenci
İyi sosyaller oyun oynarken bir anda internet gitti. Ethernet kablosuyla bağlamıştım, Ethernet kablosunu algılıyor fakat internet olmadığını söylüyor, modemin yanına gittim baktım internet açık tüm evde herkes kullanıyor ama PC'de göstermiyor ne yapmam gerek.

Çözüm
Modemin bilgisayara bağlı kablosunu çıkarın. Daha sonra bilgisayarınızın da elektrik akımı durdurun (fişi çekin). 5 dakika bekleyip tekrar modemi bilgisayara bağlayın. Bilgisayarı çalıştırın çözülür.
İyi sosyaller oyun oynarken bir anda internet gitti. Ethernet kablosuyla bağlamıştım, Ethernet kablosunu algılıyor fakat internet olmadığını söylüyor, modemin yanına gittim baktım internet açık tüm evde herkes kullanıyor ama PC'de göstermiyor ne yapmam gerek.
Restart at modeme düzelmezse yardımcı oluruz.

PC'yi şimdi açtım geldi gözüküyor ileride sıkıntı yaşarsam söylerim iyi sosyaller.

Modemin bilgisayara bağlı kablosunu çıkarın. Daha sonra bilgisayarınızın da elektrik akımı durdurun (fişi çekin). 5 dakika bekleyip tekrar modemi bilgisayara bağlayın. Bilgisayarı çalıştırın çözülür.

Çözüm

Hocam öyle yaptım başta 5 dk bekledim oldu yine de teşekkürler. 😔

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı