İnternetim gereğinden fazla hızlı

Altyapı çalışması falan var mıydı?

10 senedir aynı sitede aynı binada yaşıyorum 10 sene önce nasıl sistem kurulduysa hala aynı siye içine beyaz logar kapaklarında Superonline yazar bodrum katında da ana dağıtıcısı var ve her daireye fiber kablo çektiler evde 2 tane modem var fiberin girdiği modem o modem de ana modeme bağlı olarak çalışıyor.

10 senedir aynı sitede aynı binada yaşıyorum 10 sene önce nasıl sistem kurulduysa hala aynı siye içine beyaz logar kapaklarında Superonline yazar bodrum katında da ana dağıtıcısı var ve her daireye fiber kablo çektiler evde 2 tane modem var fiberin girdiği modem o modem de ana modeme bağlı olarak çalışıyor.

Garip, keşke Turkcell bize de kıyak yapsa.

Merhabalar;

Bu bir problem değil fakat başka kişilerde de bu var mı bilmiyorum. Superonline kullanıcısıyım. 100 Mbps internet fiber + TV+ şeklinde bir paketim var ve 150 TL fatura ödüyorum. Problem demeyelim fakat paketim aldım alalı hiç 100 olmadı her zaman 200-300 arasında kullandım internetimi. Geçenlerde format attım bilgisayarıma tamamen temiz kurulum dolayısı ile oyunlarım ve programlarım gitti. Steam üzerinden indirme rakamlarını görünce şoke oldum. Speedtest sonucuna göre 900 Mbps gibi bir internet alıyorum. Aşırı şaşırdım duruma ve 1 haftadır ortalama olarak takip ediyorum düşme olmadı şu ana kadar. Böyle bir şey yaşayan var mı acaba?

Superonline tamamı kendi altyapısı olan yerlerde hatlar yoğun değil ise bu şekilde veriyor.
Sıkıntı olmaz kullanabilirsiniz.

Sanırım oturduğunuz< yer site ve dediğim gibi Superonline fiber altyapı mevcut.

Superonline abonelerinde son zamanlarda benzer durumu yaşayanlar artmaya başladı, ilginç. Sosyal'de benzeri durum ile karşılaştığını söyleyen birkaç kişi var, isimlerini hatırlayabilirsem etiketlerim.
@kerb

@BlackCowboy

@xenom0rphe

@Evilmonster

@Quixen

Bunlar sadece birkaçı.

@kerb

@BlackCowboy

@xenom0rphe

@Evilmonster

@Quixen

Bunlar sadece birkaçı.