iOS 7.1 Yayınlandı Görüşleriniz Neler?

Benim şimdilik fark ettiğim değişiklikler şöyle;
- Klavye görünüm olarak biraz daha mat bir renk almış.
- Ayarlar menüsünde ufak tefek değişimler olmuş.
- Kamera hataları giderilmiş.
- Touch ıd hataları giderilmiş.
Yani kısacası arkadaşlar telefon çok daha stabil çalışıyor.
(Kullandığım telefon İPhone 5s. Güncelleme İPhone 4'ten itibaren hepsine gelmiştir. Siz de inceleyin ve farkları yazalım.)

@ÖmerBurak resim ekler misin? Merak ediyorum çevremdeki bazı kişilerin İphone'u var ama güncellemiyorlar bile.

Dün akşam gelir gelmez hem 5S hemde 4S cihazlarıma kurdum. 5S zaten uçuyordu şuan ışık hızına ulaştı diyebilirim. Onlarca telefon kullandım iOS7 ve 7.1'in stabilitesine aşık oldum. 4S'de de menü geçişlerinde ve uygulama hızlarında gözle görülür bir artış oldu. JB olmayan cihaz sahiplerine şiddetle tavsiye ediyorum :)

Merak edenler için görsellerini de biraz sonra koyarım :)

Görsel açıdan pek değişiklik yok. Tuş takımı, arama ekranı, animasyonlar değişmiş. Siri'de de ekrana dokununca dinleyip bırakınca arama işlevi getirilmiş. Tam olarak anlatamasamda durum böyle :D

Görseller:

e8a9yvu7.jpg

pu2ameja.jpg

damy9una.jpg

9e6yrubu.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer, bütün harflerin olduğu klavye daha iyiydi ya. Ben de başlattım güncellemeyi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı