iOS 7.1 Yayınlandı Görüşleriniz Neler?

Evet, aslında düşündüm ama yinede yazmışım :D Güncelleme süper bu arada. Cidden uçuyor telefon.

Apple yazılımcıları güzel iş çıkarmış ne diyelim hele iphone 4'ler çok seri olmuş. Ama ben pili daha hızlı sömürdüğünü gördüm bazı yerlerde neyseki öyle birşey yaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 4 kullanıyorum. Epey bi' hızlandı. Ama yine de eksikler var. Arama ekranının açılışı olsun, açık uygulamaları görmemiz olsun, tuş kilidi açma-kapama olsun, denetim ve bildirim merkezlerinin açılışı olsun... Ama yine de 7.1 kesinlikle 7'den çok daha iyi. En çok hoşuma giden şey ise pencerelerin açılırkenki hızı. :D

Bende yükledim. Cihazım iPod 5. Nesil.
Arkadaşlar güzel güzel pozitif yanlarını yazmış ancak.
-Cihazda inanılmaz bir kasma söz konusu.
-Safari'de sayfa sorunları.

+ yönü olarak benim bulduğum bir kaç bug giderilmiş o kadar.

Bende yükledim. Cihazım iPod 5. Nesil.
Arkadaşlar güzel güzel pozitif yanlarını yazmış ancak.
-Cihazda inanılmaz bir kasma söz konusu.
-Safari'de sayfa sorunları.

+ yönü olarak benim bulduğum bir kaç bug giderilmiş o kadar.

iOS 7'deyken zaten kasma fazlasıyla mevcuttu. Yapılan şeyler ise bunları giderme yönünde. Epey bir mesafe katedildiğini düşünüyorum bu konuda. Bence iOS 7.1 olumsuzdan çok olumlu yorumları hakediyor. Tabi ki iOS 7'ye göre.

5 kullanıyorum. Cihaz çok stabil olmuş ben beğendim ama Jailbreak yok, ona üzüldüm.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı