iOS niye bu kadar abartılıyor?

Kardeşim MAK şimdi çayomiyi alıyorsun 1200 liraya içinde 8 cigolayt RAM var. Enayiler aypon alıyor 3 GB RAM var içinde çok komik havzbajabsjswns(!)

Umarım kaliteli tartışmalar olur konuda ve eğer ki bu yukarıda yazdıklarımı okumazsanız cevapta vermeyin.

Konu da hepsinin cevabını verdim ve MIUI'ın nasıl bir çöplük olduğunu söyledim.

Okumaya üşenecekseniz cevapta yazmayın diye de belirttim.

Android çöp diyeceksiniz dedim açıkladım.
Ya her şeyi açıkladım neredeyse ya çünkü aynı tartışmalara o kadar çok girdim ki ne olacağını tahmin edebiliyorum.
Tahmin ettim ve yene tuttu.

İlk önce Android çöp denilir.
Genelde bu insanlar MIUI kullanıcılarıdır veya MIUI'ı örnek gösterirler.
Karşı çıkan herkese Xiaomi fanboyu derler.

Gerçekten okumaya bile üşenirler zaten neden yazdıysam :(

iPhone'un kötü yanlarını anlatınca bana fakir derler diye susuyorum. Android'e göre çok daha başarılı olduğu kesin tabii ki.
( Xiaomi ve iPhone kitlesi vatanı savunur gibi savunuyor hiçbir yerde eleştiri yapamıyorum doğru düzgün. ) (düzenleme [22.02] Xiaomi kullanıyorum, üstte uzun uzun açıklama yapanlar yerine beni linçleyebilirsiniz.)

iPhone tamamen zenginler ve orta seviye kişiler için tasarlanmış. iPhone 6.000TL ile alınan telefon diğer markalarda 4.000TL en fazla.

Bu son kullanıcı için bir seçenek olmamalı. Sorun da bu zaten. Kim garantisini kaybetmek ister?
Haklısınız, aslında bu işlere ilgisi olan ve garantisini kaybetmeyi önemsemeyen kişiler diye belirtseydim daha iyi olurdu. Son kullanıcı da bu işlerle uğraşmaz. Xiaomi bunu düzeltmeli.

Geri
Yukarı