iOS vs Android

Bütçe
8500

Loqsy0917

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bütçem 7K -8k falan EasyCep'in kendi mağazasından gidip iPhone 7 s Plus mı alsam yoksa yurt dışı Xiaomi 11 Pro falan mı? Kamera önemli iOS çok önemli geliyor bana göre oyun oynamayacağım sadece Instagram Discord bu kadar.

Merhaba bütçem 7K -8k falan EasyCep'in kendi mağazasından gidip iPhone 7 s Plus mı alsam yoksa yurt dışı Xiaomi 11 Pro falan mı? Kamera önemli iOS çok önemli geliyor bana göre oyun oynamayacağım sadece Instagram Discord bu kadar.
Xiaomi asla tavsiye etmiyorum.Samsung'un eski amirallerine bakın.

Eski bir cihaz alacağıma Android alırdım.

Yenilenmiş telefon alınmamalı.
Yenilenmiş ürünler 2. El satış sitelerindeki ilan fiyatlarına göre çok uçuk fiyatları var.
Ekran boyutu ve batarya kapasitesinden dolayı pek önermiyorum ama 7-8 bin TL bütçeye 2. El satış sitesinden SE 2020 modelini alabilirsin.
Bu arada kesinlikle elden yüz yüze teslim alın.

Dost acı söyler, iPhone alacaksan bütçen olmalı. Öyle bilmem kaç senelik model telefon alıp da tatmin olacağını sanmıyorum. Kendim iPhone 7 kullanıyordum, fellik fellik priz aramaktan sıkıldığım için sattım. Ek olarak ısınmaya, kasmaya başlamıştı iki-üç sene kullanımdan sonra. Android bir telefon aldım, gayet memnunum, en azından şu anlık. Sistem üzerinde hiçbir kasma vs. yaşamıyorum. Üzerinden 2-2.5 sene geçti bu anlattıklarımın. 11 Pro nasıldır bilmiyorum ama başka bir model olarak POCO'lar güzel oluyor genel itibariyle, bakılabilir.

Kucuk telefon 5.5 inç iPhone 7 Plus gayet yeterli geiyor bana EasyCep'in bayisi var burada oradan deneyip almayı düşünüyorum denettiriyorlar zaten taksit seçeneğide var.

iOS desteğini çekelim 1.5 sene oluyor. SE2 ise daha yeni bir cihaz, her yönden iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı