iPad Air 5 vs. Samsung Tab S8 Ultra

R3locswxs

Decapat
Daha fazla  
iPad Air 5 ve Samsung Tab S8 Ultra arasında arada kaldım. Hangisini almalıyım?
Samsung Tab S8 Ultra 256/12 SIM.
iPad Air 5 64 GB Wi-Fi

iPad Air 5 ve Samsung Tab S8 Ultra arasında arada kaldım. Hangisini almalıyım?
Samsung Tab S8 Ultra 256/12 SIM.
iPad Air 5 64 GB Wi-Fi
Ben şahsen Samsung seçerdim bu kişisel bir soru İpadOS istiyorsanız apple alın Android istiyorsanız Samsung.
Ama şunu söyleyeyim 64 gb bir tablet için fazla yetersiz ben telefonu bile 256 gb kullanıyorum tablete yetmez cloud olsa bile tablette fotoğraf veya dosya saklamaktan çok uygulama kuracaksınız 64 gb üzer.

İşin gerçeği ben Android ve iOS karşılaştırmasını doğru bulmuyorum. Tabii bu benim fikrim. Belki aynı türdeki Android tablet kıyaslaması sorarsınız cevap net ortaya çıkar veya aynı şekilde Apple ürünleri için de geçerli bir iPhone 11 iPhone 12 sorarsınız eksiler artılar söylenir. Ama yukarıdaki iki tablet bambaşka dünyalara sahip, biri marslı, biri dünyalı. Yani sistem olarak çok farklılar. Telefonda aynı şekilde düşünmesem de tablette kesinlikle Android alırım, tabletim Android zaten. Bu sizin tableti kullanım amacınıza bağlı. iOS sistemleri biraz daha kısıtlı imkan sunuyor. Ama Android'de istediğiniz APK yüklemesini yapabiliyorsunuz.

Hocam bütçeyi zorlayarak M.2 11' iPad Pro 128 GB alma ihtimalim var ve uzun süre kullanmak istiyorum hangisini önerirsiniz.

Hocam bütçeyi zorlayarak M.2 11' iPad Pro 128 GB alma ihtimalim var ve uzun süre kullanmak istiyorum hangisini önerirsiniz.
3 kere iPad alıp sattım.
Mini 5.
Air 4.
Air 5.
Mini 6.
Satma sebebim ios dünyası yazılımı kısıtlı olması.
Örnek PDF uygulaması Android ücretsiz 10 tane alternatif var ios sınırlı.
Multimedya video indirme, reklamsız YouTube vb herşey android çok kolay
Yeni nesil tabletler artık 10 saat ve üzeri batarya pil performansı sunuyor.
Yani telefon sorana iPhone,tablet sorana iPad al diyenler dinlemeyin ..
Emin olun iPad al diyenler bazıları iPad dahi yok 🤣🤣🤣

Geri
Yukarı