iPad Pro 2021 alınır mı?

benimişte v2

Hectopat
Yer
Pythonya
Merhaba arkadaşlar, dün bildiğiniz gibi Apple lansman yaptı ve iPad Pro'nun özellikleri duyruldu. Şimdi size sorum: Sizce bu alınır mı?
Bana özellikleri çok iyi geldi hem işlemci yenilenmiş hem ekran. 11 inç mesela XDR ekran denen özellik yok ama 13 inçte var.
Bu XDR ekran nedir, arkadaş? O konuda biraz aydınlatın lütfen. Değer mi 13 inçi almaya yani bunun için?

Super Retina ve Super Retina XDR, fotoğraf ve videolarda geniş bir karanlık ile aydınlık bölge aralığı sağlayan Yüksek Dinamik Aralık (HDR) özelliğine de sahiptir. Bu sayede derin, gerçekçi siyah tonlarını ve saf parlak beyaz tonlarını görebilir, aynı zamanda aradaki çarpıcı ayrıntıları da koruyabilirsiniz.

Bana sorulursa alınmaz çok pahalı.

Şahsi fikrim fiyatı gözetmezsek kesinlikle alınabilecek bir cihaz. M1 ile şahlanmış bir tablet. XDR erkanda arkada çok fazla mini LED var. Çok yüksek nit ve kontrast değerine sahip.

Almamanız gerekir. Çipler şu an üretilmediği için daha pahalı olacakmış. Biraz bekleyin, fiyatlar düşebilir. (Dolar da düşerse tabii.)

Bütçeniz varsa bence değer klavye ile alırsanız taşınabilir çok güçlü bir cihazınız olacak. M1 MacBook Air daha mantıklı ama.

Super Retina ve Super Retina XDR, fotoğraf ve videolarda geniş bir karanlık ile aydınlık bölge aralığı sağlayan Yüksek Dinamik Aralık (HDR) özelliğine de sahiptir. Bu sayede derin, gerçekçi siyah tonlarını ve saf parlak beyaz tonlarını görebilir, aynı zamanda aradaki çarpıcı ayrıntıları da koruyabilirsiniz.

Bana sorulursa alınmaz çok pahalı.
Yani hocam Ipad Pro 11 inç ile 13 inç arasında ekran olarak büyük bir fark var mı? Bir de Mini-Led teknolojisi 11 inçte de var mı?
Zenginseniz alınır.
Hocam Türkiye’den almayacağım.

Geri
Yukarı